ne uzmanlari size söylemeyecegim (onlar bilmiyorum çünkü) zihninizin gizli gücü hakkinda

hedef ______laser zihin gücü

Burada bir durum olsaydi insan aklinin kapasitesini en iyi, keskin tür bir projeksiyon nerede nasil, hissederdiniz? Buna ek olarak, hatta km uzaklikta bir mesafede degisiklikler olusturabilir. Peki bu durumun varligi gerçek. Bilim adamlari, erken 1970 yilindan bu yana, aklin bir hedef seni düsünüyorum ne olursa olsun tam olarak ve binlerce kilometre, herhangi bir 3 boyutlu yönde, hedef gerçekte daha derin uzaya nüfuz, olabilir kesfediyorlar. Zihin gerçekte, keskin ve dogru dakika nesneleri derin ve stratosfer sinirlari içinde büyük hedef eger insanlar ve durumlar üzerine yansitilan ise, kendi yakin çevresi içinde, ne yapabilirim düsünüyorum!
.

______universal kozmik zihin zihin gücü ile baglanir

Aslinda, Evrensel Kozmik Zihin, bu yazinin önemli bir konu, yolunuzu hareket olaylar ve insanlarin gerçek yaraticisi. Bu gezegenlerin olusturan tüm güçlü bir kuvvettir. Size disinda bir güçtür. Bu bir güç, kullanildiginda, hareket güçlü ve tamamlama formlarini içine koyar, bir güç var:
.

# # # # # Telepati – zihin baglantisi akla

# # # # # Basiret – süper duyarli vizyon

# # # # # Clairaudience – paranormal isitme

# # # # # Telekinezi – nesne formlari zihin hareketi
.

Bu aktif dogru uzanmak ve etkili dogrudan yasam deneyimi, çok iyi insanlar ve gerçekten gereken en ideal kosullar, sizi mutlu etmek için içine çekmek için kullandigi paranormal psikokinezi en güçlü, husu uyandiran biçimidir. Ona almanin en hizli, en kolay yolu, aklin son derece güçlü ve dogrudan kas geçer. Bu zihin kas, dogum andan itibaren içinizde tamamen uyuyan, sürekli hareket halinde toplam psisik akildir. Bu, sadece bolluk ve refah bilir aklin tüm güçlü kozmik güç, ulasilabilir. Bu aday olabilir.
.

______to Bu muazzam güç her, simdi de aday olan

Simdi bir cin kontrol hayal ve size cin için komutu gibi kisa sürede, bu yasaminiza aradiginiz çok seyler çekerek, sizin için ise gider. Onu düsünün – Eger hayal herhangi bir komut, zoraki ne olursa olsun, ve bu “güç” verebilir kime son derece güçlü, sihirli korumasi her türlü istek vermek, sizin için çalismaya devam edecektir. Senin için çarpici bir haberim var. Bunu çok daha yogun kendi görünmez cin verilen olmaktan çok oldugu bir güç kadar büyük, etrafinda sahip.
.

_______your zihin gücü kuvveti dev deprem dalgasi güçlü gücü

Bilim adamlari ve arastirmacilar beynin kendi enerji fünye serbest yetenegine sahip olan 18 milyar nöron ya da sinir merkezleri, tek bir yogun düsünce düsünüyorum her zaman, ne olursa olsun sahip oldugunu kesfettiler nasil rastgele ya da geçici. Diger bir deyisle, bir dikkatle bir sey ya da kimse düsünmek her zaman, size düsünme yönünde, 18 milyar enerji fünye aktive ve yeniliyor!
.

Daha hizli isik hizindan daha, senin bu enerji paketleri seyahat. Bu bir yüksek güçlü füze hizi ile büyük bir deprem dalgasi, karsilastirilabilir etkisi bir büyüklügü oldugunu kanitlanmistir. Ayrica, Bu bilimsel olarak kanitlanmis, bu düsünmek ya da sadece kesin ve sasirtici sert olan yüksek güçlü bir füze, enerji tetikler gibi, havaya ates oldugunu, bir tek, sans düsünce üretmek zaman. Olmustur Bilim adamlari daha tek bir düsünce tüm saniyenin sadece bir kismini içinde, geri galaksinin merkezine seyahat ve olabilir bulduk! Bir saniyenin ayni bölüm içinde, hiç kimseye ya da bir sey “ulasmak” için, daha sonra mümkün!
.

bekleyin, dahasi var ______but

Birçok bu Zihin Power bankada kredi ya da dövmek bu araba saticisi bu aglamakli sunulmasi halinde rehine veya kavga adresinin konut korumak için gereken iyimser etkisi oldugunu varsayalim, ya da hak ettigi zam için isveren ile tartismak. Bu makalede, bu dogru ayarlar. Bu büyük olasilikla çok, belki de bu açidan hedeflenen içine Zihin Gücü yönü bazi uçurmak, ama kategorik koltuk hayran olacak.
.

Zihin Gücü kullanan bu fonksiyonel olarak yapilabilir nasil dolu, gerçekçi açiklamalar, için, bu yazar ek ögeler için bizi izlemeye devam edin.