mali bilgelik basari ipuçlari – Yeni bir yas kisisel ve ruhsal, mali dans etmek

Yeni görünebilir önce eski uzakta geçmelidir. Yeni konak kendi sitesine üzerine görünebilir önce eski yazlik yikildi gerekir. Yeni gerçegi gelebilir önce eski hata imha edilmelidir. Yeni bir insan dogmus olabilir önce eski kendini feragat edilmelidir. Öfke, sabirsizlik, kiskançlik, gurur, ve kirlilik eski kendini yok olup, o zaman onun yerine yeni yumusakligi adami, sabir, iyi niyet, tevazu ve saflik görünür. Günah ve üzüntü geçis eski hayat olsun, Dogruluk ve Sevincin yeni bir hayat tüm eski ve çirkin oldugunu yeni ve güzel yapilacaktir Sonra içeri gelsin.

Bu Cennetin Kralligi, ruhun saygili ev, bulundugu ve hangi her kalici nimet kaynagi ve depo bu Prensibi gerçeklestirilmesinde oldugunu.

Biz yeni kez ve yeni kez seyler yapmanin yeni bir yol için arayin giriyoruz. Bundan bes yil sadece ayni konumda kendinizi bulmak için geriye bakarak yakalanmak istemiyorum. Eger bundan bes yil öncesine baktigimizda, nerede yasam ve mali olacak? Sen su anda ne yaptigini farkli islem daha sonra, farkli sonuçlar istiyorum. Daha iyi sonuçlar istiyorsaniz, o zaman su anda ne yaptigini farkli islem. Bu kim Insanity bu tanimi verdi Albert Einstein oldu: “. Tekrar tekrar ayni seyi yapiyor ve farkli sonuçlar bekliyor”

Bu degisim ister misin? Sonra ne istediginizi degistirin. Önce bunu yapmak için DESIRE kosum gerekir ragmen. Hayatiniz tesadüfen iyi almaz, bu degisiklik daha iyi olur.