halkla iliskilerde sakinmak seyler

Günümüzde sirketler pazarda varliklarini isaretlemek için pazarlama araçlari çesitli kullanimi yapiyoruz. Birçok diger araçlar arasinda, en çok yaygin olarak kullanilan halkla iliskiler var. Ayni zamanda is iyilestirilmesi için halkla iliskiler yararlanmak isteyen durumda, o zaman kaçinmak gerekir birkaç hata vardir.
Birçok kisi yaptiginiz en yaygin halkla iliskiler hatalardan biri hedef kitle yanilticidir. Hedef kitlenizi Yaniltici ilk basta size yardimci olabilir ama uzun vadede yarardan çok zarar yapacagiz. Hedef kitleniz yalan, o zaman onlari tekrar güven asla zorluyor. Ve, bir kez size bagli insanlarin güvenini kaybetmek, basari uzak bir hedef görünüyor.
Bir pazarlama araci olarak halkla iliskiler kullanirken zaman bir kritik bir faktördür. Halkla iliskiler Dagitma bir dügün planlama olarak sadece ayni, her sey zamaninda yapilmasi gerekiyor. Medya tarihleri ??karsilamak için acele her zaman oldugu için, zamaninda tüm taahhütlerini yerine getirmelidir. Tüm tarihleri ??tutmak ve randevularinizi onur.
Erisilememesi Eger açik kalmak gerektigini baska bir hatadir. Eger Wichitas kutsal sehir gibi popüler yerel merkezli olsa bile, yine de iletisim bilgilerinizi kristal netliginde yapmak gerekir. Medya iletisim bilgileri bulamiyor durumda, sizinle iletisim kurmak mümkün olmayacaktir. Bu halkla iliskiler kullanarak tüm amaci sabote edecektir.
Halkla iliskiler dagitma sirasinda Baska bir yaygin hata degirmen türlü halkla iliskiler yollari ayni çalisma kullaniyor. Yas eski PR tutum her zaman çalisamaz anlayin. Bir sikici ve basmakalip PR kampanyasi is basari getirmek asla. PR kampanyasinin basarili olmasi için, reçineler, mesaj ve görüsmeler benzersiz ve ilginç ögeler eklemek için emin olun. PR kampanyasi için interaktif bir eglenceli bir aktivite ekleme mantikli bir hareket olabilir.
Pusula-sohbet yok. Eger dünyanin her zaman var olsa bile, gazeteciler ile bir pusula-sohbet kendilerini mesgul için çok mesgul. Eger Exposed Akne Tedavisi Sistemi kullanilarak akne kurtuldum nasil söylemek istiyorum, ama bu onlar sorun kendilerini muzdarip kadar onlari memnun etmek düsüktür. Yani, gazeteciler sadece akilli ve isle ilgili konusma grev emin olun. Bu is için daha iyi profesyonellik ve is söhretli gelistirmenize yardimci olacaktir.
Bu hatalarin sakinmak ve isiniz için en iyi olasi sekilde halkla iliskiler yararlanmak mümkün olacak.