güven ~ süpheli zamanlarda bir asi olmak

“Belirsiz zamanlarda norm karsi gitmek. Gözlerini, kulaklarini, ve zihin firsatlar ve sizi çevreleyen seçimler için açik tutun. Yaratici olun. Yeni önlemleri alin. Cesur olun. Ayarlayin. Güven. Bu olumlu bir deneyim yapabilirsiniz bilin. isiginda kalmak. ” Beth Tabak

Korku ve güvensizlik felç vardir. Sinirsiz olmak için norm karsi gitmek. Güç ve güven olusturun. Eger üzerinde kontrol sahibi ne kontrol … düsüncelerinizi, seçimler ve eylemler. Burada, güven yüksek enerji kalmak ve güçlü durmak için 10 ipucu.

Belirlenmesi ve Varlik Yönetimi-Biz Kaldiraç her, tam gelismis için bekleyen dogal yetenekleri benzersiz bir özel dizi var disari dökülür ve baskalarinin yararina tam olarak kullanilir. Genellikle endiseli düsünceler (ego) tarafindan sulanan devam eden bir iz ya da yanan bir arzu olarak gösterilir. Azalmis edilemeyen varliklar gelistirin:
Hissedebilirsiniz ~ Güçlü dogal yeteneklerini büyük bir olay vardir … ama digerleri çok özel oldugunu düsünüyorum
~ Zaman ve para bir sorun olmasa yapacagini Tutkular-ne
~ Becerileri-ne ögrendim ve geçmis is ve deneyimlerinden gelistirilen
~ Bilgi ~ son olarak bilgi, deneyim, ya da baskalarinin elde ve
~ Degerler ~ onsuz hayat düsünemiyorum. Bu (yani dürüstlük, mizah, macera, merhamet, vb) için stand nedir

Bir sey isleyebilir Güven-bilir. Deneyimler dünya artirabilir degeri getirmek. Çok daha derin bir yerden olumlu bir tutum tutun. Inanç kalmak. Eger duygulari, sezgi ile baglanti daha duygulu yerine basinizin çikmak ve bu yol gut içgüdüsü izleyin.

Yukaridaki alinti diyor bir olarak Rebel-, norm karsi gitmek olun. Seçimler ve bunun yerine lider takip olanaklari için gözlerini, kulaklarini, ve zihin açin. Dinleyin. Yaratici olun. Kutunun disinda düsünmek. Eger bakarak disinda ya da farkli bir kisi olup olmadigini olarak yeni bir bakis açisiyla duruma bak.

Kalmak Mevcut-Korku gelecekteki olasi olayin algi. Burada ve simdi zihninizi tutmak bir uzman olmak Yani, korku içinde olmayacaktir. Daha sen bu kalmak daha size sunulan firsatlar, seçimler ve insanlar dikkat edin.

Sen Büyük Beden ile hissedin nasil Konusma-Standi ve güven ile dik oturmak cosku ile yürümek, basinizi tutun, harika hissettiren bir sekilde elbise, sikica el sallamak, ve sik sik gülümseme. Shift Siz de, büyük ve digerleri olacak hissedeceksiniz.

Yaninizda olan bir Destek Agi-seçin baglantilari olusturun. Onlar, kim olsun hale kim destek ve tesvik ediyoruz. Çok, pozitif ve akilli enerji, yüksek enerji, bilgi, kaynak, vb geri ver erisebilir, böylece akan ortamlarda asin!

Için Servis odaklanin Digerleri-ne zaman baskalari için ne odaklanmis kendiniz için üzülüyorum için zamanimiz yok. Bu korku ve felç çikmak ve eylem çizilir. Su anda size yaptiginiz is ile baskalarina yardim biliyorum 10 yolu yazin. Bu odaklanin.

Set düsük duygu, harcama, borç, tolere seyler, bahaneler, negatif kendi kendine konusma, yigilmayi üzerinde, geri tutmak ya da kötü tedavi insanlara ‘hayir’ sinirlari-Say, vb Say iyi hissetme, saglikli iliskiler için ‘evet’ ve saglikli, geçerli olmak karmasasini ve onarim kurtulmak ve varliklarin rezervlere sahip.

Be yeni sonuçlar için yeni eylemler Eylem-al. Basinizi yüksek tutmak için izin olanlar seçin.
Eylem daha fazla insanlarla konusmak ve iliskiler kurmak muhtemeldir. Bu kaynaklar, firsatlar ve bilgiye erismek. Istediginiz ve tutku SIZE bulur kadar sevmedigim ne ayirt!

Kalmak size gerçek otantik-Be!

Eger üzerinde kontrol sahibi ne kontrolü … düsüncelerinizi, seçimler ve eylemler. Güven içinde kalmak için tek ipuçlari biri araciligiyla çalismak, yolunuzu atti ne olursa olsun yüksek enerji kalmak ve güçlü bir durus. Biz çok daha yetenegine sahiptir. Dünyanin sizi bekliyor … StartingNow!

copyright 2008, Beth bir. tabak, tüm haklari saklidir.