geçmis travma serbest birakmak için 10 adim – hipnoz ve NLP

Bu hipnoz ve NLP makale okurken, mevcut ve ayni zamanda gelecekteki etkileyen sizi rahatsiz oldu geçmis travma, serbest birakmak için yeterince yetenekli olacak.

Ben tam bir ev karisi, mükemmel bir anne ve uyumlu bir arkadasi oldu benim müsteri Bayan Angelina Joseph biri hakkinda söyleyecektir. Ama onu rahatsiz bir sey vardi, o dogasi geregi sakin ve güvenen bir insan ama bu sey onun çilgin ve vahsi gitmek yapabilir.

Sey onun travmatik geçmis oldu. O yasi 16 yil iken, onun kuzeni kardesi tarafindan seks için istismar edildi ve bu olay kesinlikle hayati degisti. Olay yillar önce oldu ama onu bilinçalti bu olayi unutamadim ve onu rahatsiz edici uzun yillar devam ragmen. Geçtigimiz travma ona mevcut hayattan zevk ve çok gelecekte bozulmadan izin veremezdim.

O kimse ile bu olayi tartismak degil ama rahat da yasayamazdi. Sana söyledigim gibi bir kendinden emin ve sakin bir kisi onun travmatik geçmisin kurbani oldu. O bana geldi. Onu teselli ve ona yardim sözü verdi. Ben hipnoz seansinda yapilan ve yine bana geldi, inan bana, o onun geçmis travma ücretsiz.

Asagidaki Angelina onu geçmiste travma özgürlük elde etmek için yardimci hipnoz ve NLP egzersiz:

1. Geçmis Travma: Simdi rahatsiz ve huzursuz yapar geçmis travma düsünüyorum. Hipnoz seansinin girmeden önce bir kez daha travmatik bir deneyim hatirlayin.

2. Dinlenme asama: kapali gözleriniz sakin ve rahat bir yer oturun. Hiç kimse sizi rahatsiz emin olun. Hiçbir düsünce izin ve hiçbir duygu sizi rahatsiz.

3. Nefes: Simdi sadece nefes konsantre ve rahatlayin. Nefes hissediyorum. Nefes alip verirken, tüm gerginlikler ve nefes konfor, sakinlik ve mutluluk nefes verin.

4. Sinema: Simdi, kafanizda gözünde, büyük bir sinema ön sirada oturan düsünün. Travma aslinda oldu önce film ekranda kendinizi fotografa bakin. Konforu hissedin. Sen, sakin, rahat ve gevsemis bir duruma bulunmaktadir.

5. Vücut birakin: Simdi ekranin ön sirada adresinden bedeni terk ve ekranda film izlerken kendinizi izleyebilirsiniz böylece, projeksiyon standinda kadar yüzer. Bunu terk etmeleri istendi kadar bu projeksiyon standinda kalmak.

6. Film izle: Simdi siyah beyaz ve ses ile çok çok hizli film oynuyor. Ileri bu yüzden oynarken, size üzerinde duygusal etki birakir hizli oynamak film izlemek.

7. Geri film çalistirin: Simdi, projeksiyon odasindan çikip film vücudunuzun ve adim almak. Film çok çok renkli ve ses ile yapin. Hizla filmi geri sarmak.

8. Tekrarlama: Bu hipnotik egzersiz en az 3 kez tekrarlayin.

9. Kontrol: Simdi bu da hipnoz seansinin önemli adimlardan biridir. Burada travma gitti ve geçmis travma arinmis olup olmadigini kontrol etmek gerekir. Bunu kontrol etmek için, bir kez daha geçmis travma düsünmek ve yanit dikkat edin. Travma gitti ise, mükemmel ama hala bazi kalan ne varsa, 2 kez bu egzersizi tekrarlayin.

10. Uyanis asama: Simdi, basarili bir sekilde geçmis travma serbest birakmak için tüm hipnoz oturumu yaptik. Simdi, tazelenmis ve bosalincaya isik, duygu, her sayisi orijinal durumuna geri gelmek ve etrafinizdaki sesleri, atmosferi ve durumu hissetmeye baslar ve 5 gözlerinizi açin sayisini tarafindan, 1’den 5’e kadar saymak. Tebrikler geçmis travma serbest birakmak için hipnoz seansinin basarili bir sekilde tamamlanmistir.

Bu hipnoz ve NLP teknigi ile, Angelina onu geçmiste travma rahatlama var. O, hayata karsi her zamankinden daha fazla coskulu ve daha tutkulu daha canli oldu.

Geçmis travma serbest birakmak için bu hipnoz seansinda geçmis travma herhangi kurtulmak için kullanilabilir yükseklik korkusu ya da herhangi bir suçluluk hissi olabilir. Iki ya da üç kez travma dogru mükemmel bir nötr duygu için bu hipnoz seansinda tekrar tavsiye edilir.

Yani, geçmis travma mevcut ve gelecekteki yagma izin vermeyin, sadece geçmisleri hipnoz ortadan gidelim …

Daha Kaynaklari için Tiklayiniz ..