Eger tek basina gösteri almiyorsaniz tv reklamlari atlamak yok her zamankinden daha önemlidir

Kalkip ol ‘bacaklarini uzatmak için zaman olarak kullanilan reklam, bir aperatif almak ya da köpek verdi. Bugün, uzaktan kumanda üzerindeki hizli ileri dügmesine basin için sinyal vardir.

Dijital Video Kayit gelisiyle (DVR), genellikle önde gelen markalarindan biri, PVR ile anilan, son olarak izleyicinin televizyon reklam arka plan gürültü bir mola verdi. Bunun yerine yerel otomobil saticilari tarafindan çiglik olma, Shamwow egimli veya Charmin sikmak degil tekrar tekrar söyledim, hiç onlari ikinci bir görünüm vermeden reklamlari son bu gün kablo TV için sadece zoom abone birçok tüketici.

Jim Barton ve Mike Ramsay, PVR yaraticilari, hatta bir tüketici ürünü olarak olusturma görünümü yoktur. Onlar bir çagri “kamu hizmeti.”

Reklam karsi tüketici tepki yildir insa edilmistir ve tüm sektörlerde oldugu. Reklamverenler online medya tüketicilere geleneksel bütçelerini kaymasi bile güçlenmis hissediyor ve her firsatta reklam kaçiyor.

Ama bunun için söz yapmayiz.

Ulusal Reklamcilar Dernegi (ANA) tarafindan geçen yil yayinlanan bir çalisma, çok net reklam sanayi Içerdekiler tepeler için çalistigini yapar. ANA kendisi “reklam yöneticilerin yüzde 80’inden fazlasi bu DVR TV reklam etkinligi üzerinde ciddi olumsuz etkileri … DVR penetrasyon ve DVR kullanimi degisiklikler olacagina inaniyor, ortaya koymaktadir zaman yazili degisikliklere neden olacaktir duvarda ticari izleyici ve TV reklam maliyeti degisir. Bu degisiklikler de, da, reklam harcamalari saglamak için verimliligi özel stratejik yanit sürekli bir revizyon gerektiren, TV reklam etkinligini etkileyecektir. ”

Tüketiciler nihayet sürücü koltugu gibi TV reklamlari maruz kaldiklari ile ilgili ile, anlayisli pazarlamacilar ücretli TV reklam penetrasyon DVR büyüme ile asinmis olmaya devam ediyor, özellikle de pahali TV noktalar için alternatifler ariyoruz.

Ve bu gerçekten kizdirmak istediginiz noktaya için bize getiriyor.

Bugün aslinda göstermek IN olmak yerine, mesajinizi hizli ileri bulaniklik kayip, gösterinin segmentleri arasinda birkaç saniye için küme olmasi için her zamankinden daha önemlidir.

Yani “gösterisinde” ne anlama geliyor? Bu sizin veya sirketin CEO’su ya da sözcüsü talk show konusunda uzman konuk olarak rezervasyonu veya haber du jour bir uzman yorumcu olarak röportaj anlamina gelir. Bu, en sik sinir bozucu en iyi ihtimalle sadece bir ticari nokta sikici degil, eglence parçasi anlamina gelir.

Yerine kesinti, eglence bir parçasi olmak, diger bazi önemli yollarla muazzam bir deger sunar. Bunlardan en önemli insanlarin ödenen reklamlar çok daha fazla haber güven oldugunu. TV talk-show host veya haber muhabiri zimni onay çok fazla tüketici-olumlu bir görüsme ile kilo ürün, hizmet ya da kitap için örtülü bir onay olarak görülmektedir tasir.

Bu deger büyük bir örnek simdi olarak bilinen “Oprah Etkisi.” On yil önce, Oprah “, Favorite Things” onu biri olarak Spanx shapewear seçti ve satis çizgi üreten Atlanta merkezli giyim firmasi için gürledi. Sayisiz yazar, sirketler ve hatta diger televizyon kisilikleri (Dr Phil duymus kimse?), Oprah onaylanmasi için onlarin iyi servet borçluyum.

Simdi verilen, orada sadece bir Oprah gerçekten, ancak diger televizyon talk show görüsmeler ürün ya da piyasa algisi üzerinde benzer bir etkisi olabilir kitap bile bir Oprah ciro olarak oldukça siddetli degilse.

Bu iyi bir PR kampanyasi artan medyada ürün veya hizmet bir rekabet avantaji verebilir nasil bakmak için zamani geldi mi? En sevdiginiz TV haber veya talk-show izlemek için oturup dahaki sefere, gösteri misafirler ve uzman yorumcular ortaya nasil düsünmek. Bir TV noktada yaptigi ürün yunuslama ayni “uzman” izledim, siz degerinin ikna olurdu?

Daha da önemlisi … sen aslinda TV reklaminda izledim olurdu? Sahsen ben aslinda esmer satis Asamali Sigorta … acele, uzaktan var bir 30 saniye boyunca oturmak sanmiyorum?