communication_ ne demek istiyorsun

Konusmacilar
Birçok kisi çok fazla konusma. Onlar ne olursa olsun hakkinda, herkes dinlemek istiyorsa bilmek duyarlilik kalmadan ya da insanlarin hiç bir ilgi varsa ve üzerinde ramble devam ediyor. Çogu zaman insanlar daha fazla konusmak daha sevdim olacak inanan, sinirlilik devam et. Onlar durdurmak ve onlarin dediklerini dinlemek asla ne zaman bilmenin öz elestiri asla.

Bu insanlar kendileri ile denge disinda ve konusurken çok fazla kendi enerji kaybederler.

Bu dengesizlik diger kismi konusmaci nadiren herkes dinler olmasidir. O kadar kendini isgal ya da sinir diger insanlara dinlemek için yer yok oldugunu olabilir. Genellikle zaten diger kisinin söylemek neler oldugunu düsünüyorum, ve digerleri dinleme zaman kaybidir. Onlar diger kisinin konusma kesme ve her zaman benzer veya digerlerinden daha iyi oldugunu anlatacak bir hikayesi var.

Dinleyici
Bu nadiren konusan insanlardir. Bu genellikle özgüven eksikligi gelebilir. Onlar görüslerini deger bir sey olup onlar saçma ses düsünüyorum inanmiyorum.
Dinleyiciler herkes sorunu dinlemek ve digerleri her seyi saglayabilirsiniz bir çöp sepeti, haline insanlardir. Daha sonra dinleyici konusma insanlar hakkinda görüsler yargilamak ve sahip hakkinda her detay söylüyorum, güvenilir bir kisiye eve gider. Dinleyici normalde kendi içinde dinleme ve kendi ihtiyaçlarini iletisim bir oyalama olarak diger insanlarin sorunlari kullanir. Kendi durumlardan kolay bir yol almak ve dinleme aziz veya çöp sepeti oldugu için kendilerini iyi hissediyorum.

Mükemmel bir maç.
Bir digeri için mükemmel bir maç ne kadar görebilirsiniz. Sadece görüsmeler sadece dinliyor birine çekilecektir kisi. Baska bir dinlemek istemiyorum kisi onlar söyleyecek bir sey olduguna inaniyorum yok gibi konusmak degildir kisiye çekilir. Daha sonra kendilerini ve içinde dinleme ve gerçek ihtiyaçlarini iletisim kendilerini rahatsiz edici her ikisi de. Gerçek su ki onlar odakli degil çünkü onlar bile ihtiyaçlarini bilmiyorum. Dinamik büyüleyici ve her iki dengesizlikler bir denge gibi hissediyor, ama sahte dengedir.

Güç oyunlar
Insanlar arasindaki güç mücadelesi kelimeleri hizli ve keskin ucu isleyebilir en iyi savunma, sahip akilli bir, bir argüman, kazanabilirsiniz hafif bir savas gibi baslar. Baslangiçta gibi güzel kelime vardir birisi kelime ile zarar zaman “I am sorry”. Zamanla savasçi kilicini ve kalkan güçlü ve zirh sikica uygun oldugundan emin olun keskinlestirir.

Simdi sadece kazanmak ilgilidir. Bu arkadas ya da bir galibiyet ve diger gevsek gibi kisa vadeli görünüm olabilir çiftler arasinda is yerinde insanlar arasinda devam ediyor, ama gerçekte hem gevsek zaman.

Olumlu bir niyet ve diger kisinin anlamak için istekli ile iletisim duruma çözüm bulmak için yardimci olur.