basari için bir anahtardir

Basarili insanlarin taklit basarinin bir anahtaridir. Tavsiye için onlara sorarsaniz olsa da, dikkatli olun. Çogu zaman, insanlar gerçekten basarili neden bilmiyorum, ama nasil olsa istediginiz gibi size kadar pek çok açiklamasi verecektir. Haberlerde Bir gece, her gün büyük bir puro sigara onun uzun ömürlü sirlarindan biri oldugunu açiklar 100 yasindaki adam gördüm. O kadar uzun yasamis neden bilmek güzel olabilir, ama onu sorarak ögrenmek degil eminim.

çalisma basarili insanlarin – basarinin anahtari

Bir anahtar, daha sonra, basarili insanlarin söylediklerine yaparken degil, ama bunun yerine ne yapiyor. Bu basari ögrenmek için nasil. Dogal yakindan bakmak ve gerçekten basari neden oldugunu ne yaptigini görmek için biraz beyin gücü uygulamak zorunda.

Basarili bir gayrimenkul yatirimci o ortamda hedefleri inanmadigini söyledi. Ancak, onu izlerken ve onu dinlerken, ben o alti ay içinde yaptigi projelerle olmasi bekleniyor sadece nerede bildigini fark ettim. Bu, tabii ki, hedef belirleme – o sadece baska bir islem bir sey denir.

Basarili insanlarin ne söyleyeceklerini dinlemek durdurmak, ama satir aralarini okumak hiç. Onlarin zorluklari yaklasim nasil, onlar seyler düsünmek nasil içgörü dinleyin. Basarili bir basketbolcu tavsiye daha pratik sadece, ama rahat çok iyi bir vurus sonra “, ben gidiyor gördüm” söz varsayalim. Çekim gidiyor görsellestirme baslatmak için zamani gelmedi mi?

Model basarili insanlarin – basarinin anahtari

Her zaman bir kisinin basarisi neden oldugunu bilemezsiniz. Internet pazarlamacilari link degisimi ile web sitelerini gelistirmek, ama önce diger web siteleri ile link degisimi çalistim, sahipleri benim e-postalara yanit vermedi. Sonra link almak için basarili bir internet pazarlamaci tarafindan kullanilan basit bir e-posta mektup bulundu. Bana saçma geldi, ve bunu degistirmek istedim, ama nasil olsa denedim. Tekrar tekrar çalisti.

Bu haklilar anlamak için daha dogru seyleri yapmak için daha önemlidir. Ayrica anlamak için harika ama ilk basta, sadece eylem, tutum ve basarili birisi yaklasimlari birçok kopyalamak iyi olabilir. Bunu anlamak bile önce, model basari çalisin.

Eger daha fazla bilgi gibi, katkida edilmeyen parçalari birakin ve kendi ögeleri ekleyebilirsiniz. Çocugunuza daha iyi olur ile basarili bir ebeveyn, örnegin, ve yasam modeli ise hangi degisiklikleri en etkili oldugu hemen biliyorsaniz, bu önemli mi? Tabii ki degil.

Bu ne yaptiginizi çalisiyor neden anlamak daha iyidir? Kesinlikle, ama hiç neden bazi islerin anlamak olmayabilir, ve bu iyi çok oldugunu. Derler ne anlatmaya daha basarili olmasi daha iyi olur, bu yüzden basarili insanlar bulmak ve ne yapmak degil,. Bu basari için önemli bir anahtardir.