zengin daha zengin ve daha zengin alir neden

Neden zengin daha zengin ve daha zengin alabilirim, orta sinif yoksul olmak inisi tehditle karsi karsiya, ve yoksul sadece fakir ve yoksul alir.
Zengin bir kisi daha zengin alir fakir bir adam ve zengin bir adam arasindaki fark aslinda, onun yasam tarzi (pahali yasam tarzi geciktirmek) ayni kalir.
Zengin kisi para kazanir zaman, para pahali giyim, araba, bir Harley Davidson bisiklet gibi seyler harcanan olmayacak, ama aslinda olacak satin alma hisse gibi (kendi cebine para koymak seyler, varliklarin geri para yatirim yapacak Eger temettü, biraz para) kus yuvasi, kârli isletmeler, vb, akan alabilirsiniz kiralanabilir mülk kazanmak.
Sik sik zengin insanlar gördügünüzde sürücü Lamborghini ki, onlar paralarini akillica harcamak farkinda olmalidir. Ilk olarak aktif, daha sonra onlarin varliklarin gelirlerinden kendi pahali yasam tarzi ihtiyaçlarini karsilamak.
Yani zengin daha zengin olsun, onlar sadece daha zengin ve daha zengin hale gelir.
Ama neden orta sinif ‘insanlar genellikle sadece bir gün geçirmek için çalisiyoruz bulunur musunuz? Peki, bir orta kisinin gelir zam aldiginda, aslinda daha da varliklarini azalacak seyler ‘üzerinde para kullanmak ve artis onlarin sorumluluk (kendi cebinden para almak seyler) çünkü.
Onlar gidip daha büyük ve meraklisi ev, büyük araba, daha pahali bir cep telefonu, büyük bir bilgisayar, belki bir 999 inç televizyon (aslinda bir bulabilirsiniz), ve söylemek için çok çok daha fazla olacaktir. Ana nokta aldiklari tüm para, onlar içeri koyarak yerine kendi cebinden para alacak seylere harcanan
Evet, insanlar ona bakmak olabilir ve böyle bir sey söylemek “adamlar yol çok zengin oldugunu, Hey, bu kadar kisa sürede bu kadar çok sey satin alir”. Çogu insan ne yapacagini çünkü Ama bu, çogu insan derdi ne. I veya uygun finansal egitim baskasi, biz sadece isterseniz, “Hey, bu adam böyle bir salak, muhtemelen 6 ay sonra tekrar kötü olabilir ve muhtemelen hayatinin geri kalani için çalismak gerekir eger o degil ‘ t “uygun finansal egitim almak.
Zengin onlar için para getirecegi yatirim oldugunu bu para oldugu için, paralarini sadece para için çalisiyor. Onlar artik çok çalismak zorunda degilsiniz. Onlar paralarini kaldiraç.
Peki neden fakir daha fakir ve yoksul alabilirim? Burada kötü aslinda umurumda degil ya da kaldiraç ve yatirim hakkinda hiçbir sey bilmiyorum. Daha fazla ve daha fazla para aldiginizda, sadece yeni bir cep telefonu, pahali giysiler ve pahali gidalar almak gibi maddeleri üzerinde harcama olacak. Temel olarak, tüm gelir ve giderlerin olur.
Simdi soru, siz gelir artar iseniz, ne satin alacak? Cebinize ya da cebinden para alacak seyler daha fazla para koymak seyler mi?
Bu soruya cevap, kendinizi bilen sensin.