zaman siki kadinlar için en iyi zaman yönetimi ipuçlari

Mi “Bana zaman” bir los ve uzak bir ani, görevleri mücadele ama çok az elde güne zorla okumak gibi? , Dis randevu için geç bir önemli çalisma süre eksik veya tamamen okul oyun için bir kiyafet ihtiyaci Yeni unutmuyor – Eger kötü yönetilen zaman etkilerini hissediyor musunuz? Zaman siki kadinlar için bu en iyi zaman yönetimi ipuçlari okuyun ve güne yönetmek ve kendinize biraz zaman geri ögrenmek için bes dakika sürer.

Kendinizi bir günde sadece 24 saat var mola-unutmayin ver! Zaman yönetimi halletmek için ekstra dakika bulma konusunda degil, bu konuda var zaman etkin bir sekilde yararlanarak ve kendinizi bu süreçte bazi bana degerli zaman veriyor.

Bir zaman bir kagit parçasi analizi-almak ve size bir hafta içinde yapmak her sey için ne kadar zaman asagi yaziyorum. Bu, ev isleri okuyan, çocuklariniz bakan, çalisma olabilir, “ben” zamani, spor oynarken, televizyon izlerken. Uyku eklemeyi unutmayin! Bitirdiginizde, listenize bir göz var. Bu egzersiz tamamlayarak, size zaman harcamak ve çok atik ne kadar zaman fark mümkün olacak tam olarak nasil tespit etmek mümkün olacak! Genellikle yaptigimiz belirli bir etkinlik-örnegin, size bir hafta içinde izlemek ne kadar televizyon düsünüyorsunuz? Harcamak ne kadar zaman sasirtici olabilir

Yapilacaklar listesi gerçekçi yaziniz. Eger gerçekten bir gün içinde alisveris ve ziyaret aile yapmak, evin seklini degistirmek için gidiyoruz? Tamam, abartmak, ancak Yapilacaklar listesi yazdim zaman, birkaç dakika bekletin ve sonra tekrar. Eger kendinizi istediginiz ayni beklentileri, baskasi için bu listeyi veriyorlardi düsünün. Bu kisi size söyleyebilirim ne düsünüyorsunuz? Çok ücretsiz-henüz gün disari, gün kendinize bunu olmaz sansi vardir. Tekrar listenize bakin ve öncelikli görevler belirlemek. Öncelikli görevler Bugün actioning gereken bildigimiz seylerdir. Örnegin, mat kirmizi olanlar damla önce faturalari çözmek zaten dün yaptigi oturma odasi vakumlama daha büyük bir öncelik olacaktir.

Bir öncelik görevleri tespit ile liste yapmak için revize, her öncelik her seferinde görev-bir ile çalismaya ne zaman. Biz inaniyoruz çünkü Multi-tasking, zaman siki kadin için bir efsanedir ve sik sik bize daha fazla görev alarak yol açar biz “çoklu görev” ve her sey bitmis olsun! Önceligimiz görev tüm zaman, dikkat ve enerji odak ve bunu üç ya da dört diger görevleri yaninda yapilmasi için çalisiyor olsaydi göre size zaman bir kismini içinde tamamlayacak göreceksiniz. Zaman daha küçük, daha yönetilebilir parçalar halinde asagi tamamlamak-kirmak için bir günden fazla sürer öncelikli görev varsa. Tamamlanana kadar bu görevi üzerine odaklanarak her gün bir saat geçirmek için kendinizi taahhüt.

Yetki-kadinlar genellikle bile en zaman verimli kisi geldigini düsünmek bile istemiyorum ki “Hayir” demek ve gerçek disi, yönetilemez is yükleri alarak sonuna kadar zor bulmak ögrenin. Yapmaniz baskasina geçebilecegi bu listeye yapmak için bazi görevler var mi? Bir arkadasi aramalarinizi veya gerçekten giris gerekmez evrak bazi alabilir miyim? Esiniz ev isleri bazi yardimci olabilir? Eger çocuklariniz varsa, onlara uygun görevlere atanabilir çok çagindaki yer almak, bu nedenle takim çalismasi ve sorumluluk çocuklariniz degerli dersler ögretim iken kendiniz için zaman kazanabilirsiniz. Ayni zamanda da is zaman yapilir-sadece çocuklar için bir ödül sunan yardimci olur!