yaratici zaman yönetimi – hayatiniza daha fazla zaman koymak için 10 sihirli yolu

Sirket ortaminda zaman yönetimi sik sik zaman kontrol etmek ve hayatimizin içine daha fazla koymak için yolu olarak lanse. Klasik zaman yönetimi zaman sinirli bir miktarda daha fazla yapmaya çalisiyor onu destekleyen çünkü, ancak, çalismiyor.

Bunun yerine zaman yönetme, bunu asmak gerekir. Toplam zaman yönetimi deneyiminin bir parçasi kendi hizda kendi sey yapmak mümkün ediliyor. Eger fiziksel ve psisik alani kontrolü yerine modern dünyanin dikkat dagitici yasam tarziniza etkilemek için izin almak zorundadir.

Gerçek, geleneksel zaman yönetimi teknikleri kullanarak sorun hala önemsiz seyler halinde çaba ve çok zaman ayiriyoruz olacak bilinmektedir yapilmaz. Daha iyi bir yasam istiyorsaniz, bunun yerine geleneksel olanlari dinamik zaman yönetimi ilkeleri kendinizi güçlendirmek gerekir. Burada bir baslangiç:

Yasaminiza daha fazla zaman koymak için on büyülü yollari

• yaratici hem de seçici olun. Akillica faaliyetleri seçin. Yerine önemli birçok önemli birkaç üzerinde zaman ve enerji harcamak. Iki ya da üç önemli seylerin içine olaganüstü çaba yerlestirme pek çok sey içine ortalama çaba koyarak çok daha fazla sevinç ve memnuniyet verecektir.
• Sen önemsiz kararlari gibi satin almak için dondurma hangi lezzet olarak yapmak için bir dakikadan fazla alarak degerli zaman atik olabilir. Eger bir karar zor bir zaman varsa, bir yazi tura.
• komsulari kadar ne bakarak her zaman harcamayin. Bunun yerine, ilginç ve onlar ne kadar vardir durulmasi onlarin zaman harcamak çok güçlendirici bir sey yapmak.
• ne olursa olsun az zaman ve is birisi sikici bir görevi gerçeklestirmek için gereken nasil Unutmayin, onu halletmek için daha verimli ve etkili bir yol olmasi zorunludur.
• Bir sonraki yil için günde TV daha az en az bir saat izleyin. Bu 365 ekstra saat veya daha fazla degerli bos zaman etkinlikleri sürdürmeye on bes 24 saatlik gün esdeger verecektir.
Büyük zaman Wasters • Bir yanlis kisilerle iliskilendirerek edilir. Ancak, sasirtici, birçok kisi bile sevmiyorum insanlarla vakit geçirmek. Eger en sevdigim insanlarla vakit geçirmek ve tamamen en gibi insanlar kaçinin.
• hayat denilen gizemli ve öngörülemeyen olay tadini çikarmak için daha fazla zaman yaratmak için, sirri için arama en aza indirmek. Tamamen zevk için hayati anlamak gerekmez.
• daha fazla seyler satin unutmayin, zaten var olan seyleri zevk var daha az zaman.
Mükemmellik tema • Eger, daha sonra ölçülü sarki olsun. Herhangi bir projeyi tamamlamak için hiçbir mükemmel bir yolu yoktur, bu nedenle bulmaya durdurun. Iyi yapiyor asiriya kesinlikle deger degil deger. Ne olursa olsun
Zaman, para, ve yaraticilik – – • Hayatta üç degerli kaynaklari Of sinirsiz tek sizin yaraticiliktir. Yaraticilik bir numarali kaynak ve zaman yapmak ve para gibi kit olmayacaktir.

Sadece size dogru öncelikleri ve onlara göre yasiyoruz karar verebilirsiniz. Eger yasamak istediginiz hayat türü ve kalitesi hakkinda tamamen açik olmak zorunda. Gerçekten olsun genel mutluluk ve memnuniyet belirleyecek seyler için zaman ve çaba koymak derecesi.

Eger bir gün batimi keyfini zaman yok düsünüyorum dahaki sefere, biraz daha düsünün. Bunun için zaman yok zaman bir gün batimi keyfini en önemli zaman oldugunu fark edeceksiniz. Günesin batisini izlemek için on dakika alarak birkaç saat için yaklasik acele daha dünya ile yakalamak yardimci olmak için daha fazlasini yapacagiz. Sizin için sürpriz, dünya aslinda sizin için yavaslar.

Yine, geleneksel zaman yönetimi teknikleri unutun, onlar sadece çalismaz. Bu bir güven bana: Dinamik zaman yönetimi ne pahasina olursa olsun yogun ve verimli olmakla ilgili degil – bu konuda is basinda harcanan az süre ile etkileyici sonuçlar elde ediyor.