sizin rut çikmak, degistirmek kucaklamak ve basari elde.

, Sikismis duygu basari arayan ve bulmak degil, o zaman bu yazi tam size göre. Sizin rut patlak ögrenin, degistirmek kucaklamak ve basari elde.

Arastirma bir rut sikismis olan zihinsel hem de fiziksel olarak bizi etkiledigini bize gösteriyor. Biz insanlar “çamurda” dedigimiz çogaltmak durumlarda yerlestirilen fareler üzerinde çalismalar siçan beyninin aslinda fiziksel kosullari “gibi rut” in bozulmus gösterdi. Psikologlar kosullari “gibi rut” sikismis olmaktan çikan insanlar üzerindeki olumsuz etkileri bir dizi kaydetti var. Bu enerji kaybi, daha fazla depresyon ve anksiyete gösterilebilir.

Hizli sonuçlar elde odaklanan bir motivasyon uzmani olarak, bir rut olmanin diger bazi olumsuz yönleri ile endise duyuyorum. Arastirmanin en çamurda olumsuz odaklanir Oysa, ben ters kaybi odaklanin. Takip olmayan yasam sevinçleri ne. ne yani ne mümkün gelir kaybi, geçmesine izin ve olan firsatlari hakkinda?

Peki kendinizi bir rut kazmak mi? Bir seferde kürek dolusu biri. Anahtar hayal hiç bir yasama bir yol asagi yol araya küçük adimlar bir dizi.

Bir rut oldugunda bu degisim ve degisim ile basa çikmak için çok zordur genellikle mümkün oldugunca kaçinilmalidir. Bu yüzden ilk adim degisim yerine onu görmek için degil çalisan aramaya baslayacak. Aslinda bir sey yapmak ya da bir degisiklik yapmak, sadece seçerseniz bir degisiklik yapabilir durumlar oldugunu kabul etmek zorunda degilsiniz. Bu ilk basta çok rahatsiz, ama zamanla en azindan degisim dikkate almak daha kolay olur.

Bazi insanlar baskalari ile degistirmek için onlarin hedefi paylasimi yarar. Olumlu ve cesaret ve güç gerçek kaynagi olabilir destekleyen kisilerle hedef paylasma. Bu hedeflere çok daha hizli ulasilmasina neden koçluk sürecinde ve bu önemli adimlardan biri oldugunu Is ve Yasam Koçu Theresa Smith notlari.

Bir sonraki adim aslinda bulmak ve düzenli olarak küçük degisiklikler yapmaktir. Az olasi olumsuz olmasi degisiklikler yapmak için firsatlar arayin. Ev biraz daha farkli bir yol sürücü, farkli bir bakkal dükkani, farkli bir restoranda yemek, ya da normalde okumak olmaz web üzerinde bazi sayfalarinda sörf. Eger rut kurtulmak her zaman, bunu yaptigini kabul ve kendinizi kredi ve bunu yapmak için küçük bir ödül vermek. Kendinize karsi sabirli olun ve herhangi bir zamanda çok uzak kendinizi germek için çalismayin.

Daha çok seyler ayni tutmak odaklanarak daha degisiklik odaklanmak baslamak için de önemlidir. Degistirmek ve bu degisiklikler yapma yararlari aramak için firsatlar arayin. Bu, degisiklik kapali olumsuz dönüs alir agriyi azaltir ve degisiklikler yaparak aldigim zevk artar. Testler veya size bagli yapiyoruz degisikliklere gelisiyordu yollarini görebilirsiniz ilerlemeyi ölçmek için bir yol olusturun. Eger onlardan aliyorsaniz edindiginiz yeni beceriler ve iyi sonuçlar bir günlük tutun.

Bu seyler tüm kendiniz yapmaya çalismayin ve tasinmak yeni alanlarda egitim veya koçluk almak da önemlidir. Bu yeni bölge grafik ve size bilmiyorum ne bilmiyor olabilir. Egitim alma ögrenme egrisi kisaltmak ve daha az aksiliklere nedeniyle moral tutmak yardimci olabilir.

Küçük degisiklikler yapmak ve hayatinda olumlu bir güç olarak degisim odaklanmak simdi baslayin. Bunu yaptiginizda, dünyanin sonsuz olanaklar dolu oldugunu söylüyorlar benim gibi ve size hayal ulasmak için yetenegine sahip oldugunu motivasyon uzmanlarin büyülü dünyasina girecek. Kendine güven ve moral yüksek, stres alt ve hiç ummadiginiz mutluluk yasayacaksiniz olacaktir.