Ölmek korkuyorlar

Ücretsiz Aksamlari sizin koltukta rahatça oturup ve heyecan verici bir kitap okuyun. Aniden saat on grev ve bunu her grev dikkatle dinleyin. Bu geçen hayatinin son saniye oldugu gibi görünüyor ve garip bir duygu oluk derin asagi görünür, ama bunu ne oldugunu tanimlamak mümkün degildir. Eger ölüm dendiginde hissi belirir. Yani, gerçegi nedir? Sonunda gelip gidiyor o an ne hissediyorsunuz?

Birçok arastirma ölüme dogru en yaygin duygu tanimlamak için psikoloji yapilmistir. Alimlerin çogunluguna göre, bu korkudur. Sadece bir ögrencinin bir dönem ödevi anahat baska bir duygu belirtilmistir. Bu ilgisizlik oldu. Biz duygu baglidir belirleyebilirsiniz. Elbette, bu bir kisilik ve onun / onun bakis baglidir. Planlanan her sey basarili degil olanlar onlar bu hayatta mahkum edildi ne kadar yasadiklari gerektigini düsünüyorum. Onlar ölmek yolu hayal insanlarin ölüm korkuyorlar. Bu zarar verir mi? Ne hissedeceksiniz? Bu iletisim ciddi hastaliklari bir sürü getirmek ve kendi küçük dünyalarinda kendilerini kapanacak eminiz ölmek için korku, onlari yabancilar yapar. Ask da bir faktör olabilir. Size bir sey daha daha fazla seviyor ve bu kisi birakmak kabul etmeyecegini biri oldugunu biliyorsaniz ömrünü kisaltabilir kabul etmeyecegini. Ve son olarak, ölmek ve umutsuzca çok hizli gelmesini istiyorum istekli olanlara gelince, faktörlerin bir çift de bulunabilir. Bu da güzel bir dönem ödevi fikir olabilir. Psikoloji insan eylemleri motivasyonlari çok ilgileniyor.

Neden insanlar hayata veda hazir misiniz? Biz çesitli nedenlerle bulabilirsiniz. Bir kisinin trajik mutsuz ve tatmin edebilir onun / hayatinda bir sey varsa, o / o intihar edecek. Bu son derece zayif bir kisilik bir özelliktir ve bulursa onlar yakin akraba ve arkadaslari tarafindan üzerinde seyretti edilmelidir. Bir kisi nedeniyle asiri kosullar intihara karar verebilirsiniz. Bir kisi kösesinde ve hiçbir sekilde orada bir kez, o / o durumun kesinlikle dayanilmaz için bu dünyada vazgeçmek ve birakabilirsiniz. Bir büyük bir kayip yasadi, o / o da intihar hazirdir. Bu içindeki aci öldürmek ve kaybetmis kisiye katilmak için en kolay yoludur. Zihinsel hasta olan kisiler, ayni zamanda intihar edebiliyoruz. Onlar beyin fonksiyonlari bozuk olduklari için geride birakmak ne sanmiyorum. Açik vicdan zamanlarda onlar sefalet yardim için kendilerini karar onlarin hasta zihin olusturur. Bazilari ortak bir insan hayal edebiliyorum sey üzerinde her saniye sol beslemek olabilir ama zaten çok zaman sol yok bilenler de, intihar düsünceleri yakin olabilir. Intihar korkunç bir günah ve biz bir hayat verildi ve bazi sorunlar ortaya bile, bel kendisine olmayan edildi için kimse, bu taahhüt hakkina sahiptir. , Cesur açik kalpli ve basarili olanlar, ölüm korkmayan ve her zaman göz içine onu aramak için hazir. Bunu düsünmüyorum edenler kayitsiz ve her zaman stresli ve düsünmek olanlar sonunda korkuyor olacaktir. Bu gelecek kabul etmek ve kendinizi kandirmak için denemek için daha iyi degil. Bir gün ölecek. Bir mutlu bir insan ölmek daha iyi degil mi?