Kisisel basari elde

Hepimiz basari için çalisiyoruz … Degil mi? Bu basari nedir? Basari, olumlu bir zihinsel tutum ile bakildiginda, bir yolculuk ve bir hedef bir süreçtir.

Kari koca için basari onlarin altin evlilik yildönümünü kutlamak için umut ile evlilik is yapmak anlamina gelir. Basari iletisim hatlarini açik olan aile saglam tutmak anlamina gelecektir.

Ögrenci için basari okulda ders geçen ve insan irki için faydali bir katki yapmak için zihin ve yeteneklerini gelistirmek demektir.

Cerrah için basari bir hayat kurtarici demektir!

Yani basari sonunda ne kazandirir? Duvarda bir diploma? Durumda, bir kupa? Bankada para? Profesyonel onur? Evet, bu basari, ama bu daha fazla, basari aynada kendinize bakmak ve haline gelmistir kisinin gurur mümkün ediliyor! Bu iyi bir yasam temsilcisi, özgürlükler, olanaklari, ve Tanri size sunulan firsatlar haline gelmistir kendine saygi ile ayrildiginda basari asil oldugunu.

Kisisel basari elde ederek kendinizi bakmak sevinç, gerçek bir keyif verir. Klise “yerine yapmaniz isi seviyorum, sizin için ofis sevmiyor musun. Geçtikçe Sizin ofis is aliskanlik, sana ihanet edebilir. ”

Isinizi asik an basari emin olabilirsiniz andir. Hayatiniz sizin elinizde ve bunu basaracak deneyin yalnizca çok basaridir. Yaptigimiz seyler tüm basarili? Ne basari bizi tutuyor? Neden kendi yetenekleri siniri mi?

Basarisizlik nedeni kendine güven eksikligidir. Bir görev gibi görünebilir ne kadar imkansiz olursa olsun, kendine güven basari için tohum oldugunu. Basari, analiz tanima, görsellestirme, bizim olanaklari harekete ve enerji verici ve gerçekleri dönüsür görürsünüz.
Kisisel basariya ulasma 1. adim bu çerçevede kisa vadeli ve uzun vadeli hem de bir hedeftir. 10 yil sonra kendinizi gözünüzde canlandirin. Nasil ve nerede kendiniz olmak istiyorsun? Bu olabilecek herhangi bir süphe zihninizi temizler. Bir sonraki adim kisa vadeli hedefleri, temel amaca yönelik bir sekilde yol hedefleri çerçeve etmektir. , Bir hedef almak sizin hayat kurmak. Bu hayal, nefes yasamak … Ve sevmek basarisiz degil. “Görmek istediginiz degisim siz olun”. Etrafinda küçük ve güzel seyler zevkleri aramak, henüz dalmis alamadim. Eger öyleyse, basari sizindir, vizyon odakli kalmak. Imkansiz hayal cesaret. Ancak gerçege hayallerinizi yapmak için çalisiyoruz. Zalimlerin oldu Dreamers kendine güven ile duygusal ve rasyonel çalisir. Firsat sonucu “sans” olarak adlandirilan hazirlik karsilastiginda, tüm hayatinizi güvenmeyin. , Bir hedef almak bu sizin hayat, rüya yapmak ve kisisel basari elde. Bu basit ama güçlü bir yaklasim ile basari hatalari ve merhaba iyi güle teklif verebilirsiniz.