iç huzur, mutluluk, ve çekim yasasi

Sen iç barisi korumak ve bu düsünceleri odaklanmak meditasyon gücü ile düsüncelerinizi kontrol etmenize yardimci eger mutluluk dolu hayatini yasayabilir. Bu sizin açinizdan sabir ve azim bir sürü alir ama bu beceri yapici düsünce odaklanmak sirasinda zihin ya da yikici düsünceler temizlemek için gereklidir. Yikici düsünceler zihninizi geçmesine ve mutluluk ve iç baris yasiyor sizi tutacak olmanin olumsuz bir durumda sizi düsünceleri vardir.

Ögrenmek gereken ilk beceri bu yikici düsünceler zihninizi sessiz etmektir. Bir günlük tutarak olumsuz düsünce kalibi belirlemek ve zihninizi geçmesine tüm düsüncelere dikkat ederek baslamak ve iyi bir ruh hali sizi bu düsünceleri yani sira bir o kadar da iyi koyar düsüncelerinizi yazin ruh halleri. Simdi kafanizda geçmesine tüm bu düsünceleri yazdim, sadece yapici düsünce odaklanmak ve duygusal iç baris. Sabah uyanmak ve geceleri emekli bu listeyi gözden geçirin.

Iç barisi korumak ve mutluluk hayatinizi dolu yasamak için yolu bilinçli olarak size olumsuz duygular ile karsi karsiyayiz bir durumda zaman gülümseme yapacak bir sey için düsüncelerinizi odaklanarak geregidir. Eger odaklanmak mümkün olacaktir böylece sakin ya da meditasyon için yapici düsünce güvenin. Olumlu bir zihin bu mutlu olmak için tek yol oldugu için durumun ne kadar kötü olursa olsun var. Ne var ile baslayin ve sonuçta memnuniyet sanati ögreneceksiniz. Yaratici çalisma ve mutlu olmak için emin sekilde en iyi yaptigini memnuniyeti oldugu için sonuna kadar yeteneklerini kullanmak.

Bu daha size evrene yayan daha mutlu titresim diger insanlari mutlu etmek ve bu titresim cevap verecek ve firsat verecektir çünkü mutluluk berbat ve diger insanlari mutlu etmek için çalisin küçük seyler oldugu için küçük seyler dikkat ve nedenleri mutlu olmak için. Bu ve diger insanlari mutlu edecek çünkü sefkat uygulama. Eger baslangiçta sefkat digerleri yardimci olmayabilir, ancak sefkat zaman içinde ve Hukuk hayatiniza bunlari tezahür daha fazla sayida Gözde mekan ile büyüyecek.

Mastering http://www.thesecretoflifebydesign.com ziyaret ederek Attraction Kanunu hakkinda daha fazla bilgi.