Eger basari kesfetmek ne olur

Kesfetmek sey ne basari eger? Eger kelime “kesfetmek” ve kafanizda birlikte “basari” baglanti ne olur?

Hepimiz “zor is, is ahlaki,” ve benzeri ifadeler ile basari esit ögrendim “on iki saatlik gün.” Elbette, bir düzenli ve bazen kitlesel eylem olmadan çok kayda deger basari elde degil. Hepimiz biliyoruz. Ancak, düsünce pek ilham veriyor.

Ancak, bu sorularin ne kadar farkli hissediyorum dikkat edin:

Ne hizli bir sekilde almak, yeni bir beceri kesfetmek olabilir gibi basari kesfetmek olur?

Eger bir sey için püf noktasi oldugunu kesfetmek ve söylemek gibi basari kesfetmek mümkün olursa ne “Bu oldukça iyiyim?”

Bunu yeni ve heyecan verici bir kesif oldugunu ve onu tanimak için bu basari sadece bekledigini hayal gibi kolay basari olur ne kadar farkinda misin? ”

Oldukça fark var!

Iste bu fikrin arkasinda güçlendirici bir düsünce. Bazi layik basari için yogun bir istek yetenek pozitif kanit oldugunu varsayalim. Kalici, israrli arzusu ilgili yetenek sizin bir parçaniz olarak bulundugu teyit varsayalim.

Bu kismi erisim ve durgun yetenek uyandirmak ne olur? Simdi bu yeni fark ve yetenekli bir parçasi kesfettim, sen kesif ve sonraki yetenek gelistirme meselesi basari yeniden tanimlayabilirsiniz.

Bu yapar fark. Ve ben büyük bir fark yapar tespit ettik.

Eger zaten bize bir parçasi yetenek bir kesif olarak hayal zaman basari fikrine olur ne kadar daha heyecan verici farkinda misin?

Burada, bu fikri benimsemesi ve güven içine dönüstürmek yardimci olur gelistirilen bir egzersiz var.

Bazi layik etkinlik için yetenek gösterir sizin bir parçaniz akla arayin. Bu yemek, Bahçivanlik, müzik, saka söylüyorum, ya da zevk ve iyi yapmak baska bir sey olabilir.

Eger toplam kisilik benzersiz bir katki yapar bir parçasi olarak bu etkinligi göz önünde varsayalim. Isaretlediginiz bir yetenek oldugunu varsayalim “basari.” Bunu kesfetmek ve diger yetenek gibi gelistirmek varsayalim.

Daha sonra “basari” yorucu eylem çok gerektiren uzak bir hayal degil. Daha ziyade, baska gibi gelisebilir ki zaten var olan yetenek.

Bakis Bu yeni nokta sans güven, basarisizlik korkusu ve elestiri korkusu gibi fikirleri sinirlayici dinlenme koymak yardimci olur. Zaten güven olusturur ve güçlenme duygusu olusturur bir parçasi olan bir yetenek basari kesfetmek nedeni de budur.

Eger zaten bir parçasi olarak var olan bir yetenek basari düsünüyorum olarak, ne disinda gider senin içinde neler olup bittigini kadar önemli olmadigini fark. Sikica göz önünde kurulan bu yeni bakis açisi ile, zor is is ahlaki uygulamak, ve gerektigi gibi on iki saatlik gün koyabilirsiniz.

Bu kitlesel eylem kitlesel ödüllendirici ispat edecektir. Ve yaptigim basari kesfetmek için ne kadar güçlü kesfetmek oldu.