büyük iletisimcileri en gizli silahi

Hiç eylem büyük bir iletisimci gördünüz mü? Onlar konusmak herhangi bir konu ve herkes konusma sahip herkes konusmak mümkün gibi görünüyor. Is, kariyer, sosyal, ya da baska ne olursa olsun onlarin aklinda ayarlamak; bu büyük iletisimcileri tüm firsat sekilde kapilarini açmak için sözlü karizma kullanin. Hiç onlar bunu nasil merak ettiniz mi? Onlar Büyük Iletisimciler Gizli Silah dedigimiz kullanin.

Bu gizli silah ne oldugunu merak ediyor olabilirsiniz ve nasil kendi yarariniza kullaniyor olabilir. Ben sizin için iyi haber var. Gizli silah hizla kendi hayatinda kapilari açmak için kullanabileceginiz bir seydir ve kolayca ögrenilir.

Gizli silah diger insanlarin gerçek bir ilgi alma aliskanligini gelistirmek için ilk olan birçok bilesenden olusmaktadir. Bunu bir kez çogu insan öyle ya da böyle ilginç oldugunu kesfedeceksiniz. Bazi hayatlarinda ilginç deneyimler yasadim, digerleri digerleri provoke teorileri ya da bilgi düsündüm hala, büyüleyici bir is ya da hobi. Eger gerçek bir ilgi ve açik bir zihinle diger yaklasim ise bunu ne kadar tatmin edici hayran olabilir.

Gizli silah ikinci bileseni sorularla önde gelen beceri gelistirmektir.

Konusma ortalama insanlar dinleyin ve yakinda onlar tablolarda konusmak göreceksiniz. Bir hoparlörden duyacaksiniz en yaygin ifadeler kendilerine ücretsiz olanlar ve baskalarinin kritik olanlardir. Eger iyi bir iletisim dinlemek ancak eger onlar o bulacaksiniz ya da o çok daha fazla soru sorar. Onlar sorular soran kisi konusmanin yönünü kontrol anliyorum.

Üçüncü bilesen aktif diger kisinin ne söyledigini dinlemek için. Hiç konusma kisi izledi mi? Bu neyin ise yarayip neyin yaramadigini ögrenmek için harika bir yoldur. Babam konusma bir kisi gözlemlemek için zaman ayirin eger o zaman onlari tik kilan ve kim hakkinda çok sey kesfedeceksiniz ögretti. Ben de onlarin dinleme becerilerini, ya da eksikligi ile ilgili bir sürü olarak daha sik oldugu ögrenebilirsiniz kesfetti.

Onlar söylenenleri özledim bu yüzden çogu dinleyici tam olarak su anda odakli degildir. Belki de onlarin zihin daha erken daha sonra yapmak için olacak bir sey oldu bir sey dolasiyor. Gerçekten kötüyse iletisimcileri o zaman muhtemelen gelecek ve diger kisinin ne söyledigini bir kelime isitme degil söylemek için gidiyoruz ne üzerinde duruluyor.

Iyi bir dinleyici söylenenleri odaklanir ve diger kisi de dinleme oldugunu bildirmek için iki sey yapin. Öncelikle diger kisi diyorlar ve ikinci olarak takviye demeçler ne genisletmek için izin soru sormak.

Büyük iletisimciler gizli silah olusturan üç bilesen gelistirmek size hedeflerinize ulasmaniza yardimci olmak için mutlu olacak kisilerin güçlü bir ag olusturmaniza yardimci olacaktir. Bu büyük firsatlar size açilacaktir sadece kaç hayran olabilir. Bu iyi çabaya deger.