bir kazanan yedi aliskanliklari

Muhtemelen basari ipuçlari birakir söyleyerek duydum. Basari ipuçlari bulunabilir bir yerde basarili insanlarin birbirleri ile ortak oldugu aliskanliklari bulunmaktadir. Burada kendi hayatinda basari oyunu kazanma için ipuçlari vermek için yedi gibi aliskanliklari vardir.

sizin sonuçlar için kabul sorumluluklari: aliskanligi sayisi 1 kazanan

Bir kez gerçekten baslatin ve istisnasiz, hayatta ve karsilastiginiz sonuçlari için nerede için toplam sorumluluk kabul, o zaman bunu gitmek istediginiz yöne ömrü ayari ilk adim elde ettik.

sinirlama kirarak: aliskanligi sayisi 2 kazanan

Eger geçici olarak seçerseniz su anda herhangi bir sinirlama, geçicidir. Eger sürekli felsefesi taahhüt ve iyilestirme hiç bitmeyen ve aslinda hayatinda bu felsefe uygularsaniz o zaman herhangi bir sinirlama budamak ve sonunda çikarin.

aliskanlik sayisi 3 kazanan: Sabit gerçekler karsi karsiya ve onlara çözüm bulma

Ne senin gerçekligin simdi, simdi ne oldugunu. Eger gelecekte gerçek olmaya devam etmek istemiyorum o zaman ilk adim oldugu gibi dogru bir görmektir. Sonra, ve ancak o zaman, bunu degistirmek için uygun önlemleri alabilir.

aliskanlik sayisi 4 kazanan: sürekli ögrenme ve iyilestirme

Belki de hayat dedigimiz bu muhtesem firsati en büyük yönü sürekli kendimizi gelistirmek için bir firsattir. Basarili insanlarin bilgi ve yasam günlük olarak gelistirilmis bu tür bilginin pratik uygulama hem iyilestirilmesi aliskanligi var.

her gün hedefe yönelik eyleme: aliskanligi sayisi 5 kazandi.

Basarili insanlar bu nefes oldugu kadar otomatik oldugunu onlara çok iyi köklesmis kadar günlük hedefe yönelik eyleme aliskanligini gelistirmek.

Hala günlük hedefe yönelik harekete geçmeye, ya da günlük hedefe yönelik eylem, o zaman sadece bu doganin bir parçasi yapmis sürekli yeterince yapiyor degil almak için kendinize hatirlatmak için kendinize disiplin var. Bunu yapmak degil adeta imkansiz hale geldigi bir noktaya ulasana kadar sopa ile.

, tanima olusturmak ve firsatlari ele geçirmek: aliskanligi sayisi 6 kazanan

Kazananlar kendilerini uzman firsat gözlemcisi, uzman firsat yaraticilari ve uzman firsat girenlerin olmak için tren.

Firsat çok sik kapisini çaliyor ama her zaman çikip kendinizi tanitmak için bekleyen yakin dolasiyor gelmiyor.

sizin zayif ve riskleri tanima ve yönetme: aliskanligi sayisi 7 kazanan

Kazananlar kendi zayifliklarini korkma ne de risk korku yok. Onlar bu sadece biz sürekli iyi risk yönetimi ve halsizlik yönetim becerileri gelismis ve onlari günlük kullanim var win Kazananlar yasadigimiz dünyanin bir parçasi oldugunu biliyorum.

Eger kar ve hayatta basari üretmeye düsüncelerinizi, enerji ve eylemleri odaklanmak böylece yerde saglam risk yönetimi stratejileri sahip zihnini ücretsiz yapabilirsiniz.

Simdi sizin için bazi sorulari cevaplamak için.

Eger kazanan yedi aliskanliklari üzerinde nasil puan mi? Onlar zaten sikica yerine oturdugundan oldugunu aliskanliklari, ya da nefes olarak bunlari sizin için otomatik olarak olmak için yeterince sik gelistirmek ve tekrarlamaniz gerekir onlar aliskanliklari nelerdir?