Bir dwi avukata ihtiyacim var

DAG Sürüs anlamina gelir Engelliler iken ve ücret ise sadece DUI (Etki Altinda Sürüs) gibi çok ciddi sonuçlar tasir. Bir ilk kez suç olsa bile bir yetkili DAG avukat tarafindan temsil edilen hayati önem tasimaktadir bu nedenle cezalar sert olabilir. Eger DAG için sonraki suçlamalarla karsi karsiya ise o zaman cezalar daha agir hale gelir ve size karsi getirilen suç ücretleri içerebilir. Iyi bir avukat bulmak bu yüzden en kisa sürede yaklasim gereken bir görevdir.

Eger suç yer aldigi devlet içinde uygulamalari bir DAG avukat tutmak gerekir farkinda olmak gerekir bu yüzden Amerika Birlesik Devletleri içinde her devlet DAG suçlar ile ilgili kendi yasalari ve mevzuati yapacaktir. Yeterince sizi savunmak için geçerli devletin hukuk bilgi ve deneyime sahip ve suçunu kanitlamak için yapilan islemler ve testler daha asina olacak olmasidir.

Sizin avukat olarak onlar, tutuklama ve bu testler dogru yapildi olup olmadigini analiz etmek için gelen polis delil sirasinda yapilmistir testlere bakacagiz yetkili personel tarafindan ve ardindan dogru prosedürleri olmadigini gerçeklestirdi. Polis ifadesinde de mahkemede sorgulanmaya, ancak bir polis ifade basariyla karsi savundu oldugunu çogu zaman olabilir. Ancak, tutuklama sirasinda tutuklama memuru tarafindan takip prosedürlerinin yasalligi sorgulanabilir ve basarili bir sekilde bozdu.

Bir DAG avukat ariyor basladiginizda sadece durumlarda bu tür konusunda uzmanlasmis birini bulmak için çalismalisiniz. Birçok avukat davanizi almaya istekli olabilir yaparken, gözaltina alindi ??zaman yapilan tibbi ve bilimsel testler yorumlamak için gerekli olan uzman bilgisi bu gibi durumlarda sadece uzmanlasmis bir avukat gerektirir. Kiralama ve düzenlemek onlarla toplanti davanizi tartismak ve onlar hakkinda daha fazla bilgi edinmek için kim karar vermeden önce birkaç avukat ile irtibata çalisin. Ilk danisma genellikle ücretsizdir ve bu gibi durumlarda ve ücretler deneyimlerini onlara sormak için firsat verecektir.

Bu davanin türüne bagli olarak degisebilir bir avukat ise maliyeti söz konusu oldugunda, ücretleri, mahkeme davanin algilanan uzunlugu ve size karsi kanitlarin gücü siddeti. Birçok avukat bir saat ücreti göre veya davanin türüne bagli olarak belirli bir ücret olarak çalisacaktir. Eger onlarin ücreti açisindan ve nasil mali sartlara göre ödenir müzakere mümkün olacak bulabilirsiniz. Özel bir avukat tutmak için göze alamaz, o zaman devlet tarafindan ödenen bir mahkeme tarafindan atanan avukat talep edebilirsiniz.

Bir DAG avukat tutmak önce size tam ücretleri size karsi alinan ve mahkemeye ne zaman yapilacagini bildiginizden emin olun. Eger olsa kimse ise baslamadan önce, tüm ücret ve maliyet ve imzalamadan önce okuyup anladiktan ayrintili yazili bir anlasma oldugundan emin olun.