bir akil hocasi olan isiniz için bu kadar önemli neden

Size hayatinizin geri bakarsaniz, mutlaka hayatinda önemli bir fark yaratti size hayran birisi hatirlar. Bu büyük olasilikla bu kisi kendi mesleginde (ve) çok basarili oldu ve bunlari taklit için motive var.

Hayatinizda ne yaptiklarini çok basarili olmayi basardi ve bu insanlar her zaman size zenginlik dokunun edebiliyoruz sürece, bilgi hazinesi vardir, tanidiginiz kisileri onlarca olmalidir. Bu bir akil hocasi olan bu kadar önemli olmasinin nedeni kesin nedenidir. Bu basarili olmak için ögrenmek için basarili birini bulmak zorunda olasidir.

Genellikle hayatinda ilk rehberlere diger yakin aile üyeleri takip, anne-babaniz olurdu. Siz yaslandikça, rehberlere rolü ögretmenler tarafindan satin alinir. Bu rehberlere hayatinizin belirli asamalarinda iyi. Isinizde ileri dalgalanma hazir Ancak, bir sonraki seviyeye götürecek bir rehber (ler) bulmak zorunda.

Bu sizi motive edebilir bir danisman bulmak için oldukça önemlidir. Iyi bir akil hocasi desteklemek ve size is hedeflerine ulasmak için tesvik, bir sonraki adimi atmaya tesvik ve basarili olmak için mümkün oldugunu düsünebilirsiniz ötesinde kendinizi zorlamaya olacak kisidir.

Iyi bir akil hocasi her zaman hedefleri için sizi sorumlu tutacaktir. O size yolda kalmak saglayacaktir ve sizi hayal kirikligina olsun zaman itmek ve basarili kadar denemeye devam için motive edecektir.

Mentorluk kendini kesif yolculugudur – Eger akil hocasi basarili olmak için gerekli uygun bilgi ve beceriler ile donatilmis, çünkü, en kritik konulari isleyebilir oldugunu kesfetmek.

Eger is için bir akil hocasi olan çok degerli yardim sahip demektir. Bunu en çok ihtiyaciniz oldugunda bir akil hocasi bilgi, motivasyon, tavsiye ve tesvik saglayacaktir. Bu is basarili olmak için gizli bir silah sahip sona erecek ve hiç kimse basari durdurmak mümkün olacaktir.