Basarinin 12 tuslari – yanan bir arzusu olan

anahtar # 5 – yanan bir arzu var

Yine, bu size basari için kapiyi açmak yardimci olacak çok önemli bir anahtardir. Bu anahtar olmadan, basariya ulasmak için neredeyse imkansiz. Bu dünyada, kim zengin olmak istemez, kim basarili olmak istemez ki? Herkes basari istiyor. Bir dilenci yerine, sadece o basarili olmak istiyor olup olmadigini sor. Eminim, o evet söyleyecegim. Ama sonra her zaman bir dilenci olarak kalacak, neden? O basarili olmak için yanan bir arzu var olmadigindan!

Yani bu yanan arzu tam olarak ne anlama geliyor? Arzu yanan istediginiz ne gibi ayni degildir. Arzu yanma ne istediginizi ayni degildir. Arzu yanan sizin için bir ZORUNLU bir seydir. Onsuz yasayamam. Sadece hayal artik bir çölde iseniz, o kadar sicak ve neredeyse çünkü susuz ölmek için gidiyoruz. Aniden gelip bazi gördüm ve o bir sise su düzenliyor. Sen hemen ona yürüyüs ve su isteyin. Simdi, o kisi onun su vermek istemezse ne olacak? O yine de su vermek istemiyorsa bile onu öldürecek. Bu yakici arzu Yani, sizin için bir zorunluluktur.

Yine de yeterince açik degil mi? Tamam, sana baska bir örnek vereyim. Eger yüzmeyi bilmiyorum varsayalim. Bir yüzme havuzu gidin ve aniden havuza düser. Havuz çok derin ve bastirmak olacaktir. An bogmak zaman, böyle düsünecek? “Ah, ben yüzmeyi bilmiyorum. Ben yüzmeyi biliyorum Keske o zaman “ölü olmayacaktir. Dürüst olmak gerekirse, mücadele edecek! Neden? Yasamak istiyorum. Bu sizin için yanan bir arzu haline gelmistir.

Birçok kisi bir Milyoner olmak istiyorum, ama onlar için bir zorunluluk olmadigi için çogu elde degil. Bir sey sizin için bir zorunluluktur, bunu almak için ne gerekiyorsa yapacagiz. Bu, hayatta basari istiyorsaniz ihtiyaciniz olan yanma arzusudur. Basari otomatik olarak gelmez, bunu zaman ve çaba harcamak gerekir.

Burada sizinle paylasmak istiyorum harika bir hikaye. Uzun zaman önce, orada bir kral, ve o bir ada fethetmek istiyor. Bu nedenle Kral siparisleri bir Genel Bu görevi ele almak. Kral sadece Genel 100 asker verir. Ve düsman bu ada koruma 1.000 asker var. Peki bu Genel Bu savasi kazanmak için gidiyor? Ne Genel yaptim o adaya adamlarini tasiyan tüm gemiler yandi olmasiydi. Simdi, geri yolu yoktur, ve adamlari yasamak istiyorsaniz, bu savasi kazanmak gerekir. Genel adamlari baska seçenek birakmadin ama savasi kazanmak için. Sonunda, bu savasi kazanmak yok. Ve hikayenin ahlaki? Bu kadar kötü bir sey istiyorsaniz, sonunda bunu basarmak olacaktir. Bu nedenle, sizin için yanan bir arzu bir zorunluluk olmak için hedefler belirlemek.

Hedeflerinizi degilseniz sizin için, size sorunlarla karsi karsiya ve sinirli hissediyorum an, hizli verecektir gerekir. Hedeflerinizi sizin için olmazsa olmazlardan Ancak, o zaman bunu basarmak için ne gerekiyorsa yapacagiz. Sen hizli sinirli hissediyorum zaman kadar alacak. Böylece artik yanan bir arzu ne kadar önemli oldugunu görebilirsiniz.