Arkadaslarinizla basarisiz istiyorum

Hiç basari hedefleri hakkinda arkadaslariniza söylediler? Onlarin tepkisi ne oldu? Eger çogu insan gibi iseniz yakinda bu hedeflere terk neden arkadaslariniz 101 gerekçe olacagini kesfedeceksiniz. Iste bu yüzden!

Büyük bir düsünür bir kez basarilarinin disinda hemen hemen her sey için arkadas affet söyledi.

Arkadaslarinizla gerçekten size baski koyar basarili olunca, bakin. Onlar yapabiliyorsa, o zaman neden bunu yapiyor degil mi? Bu tekne sallar. Bu sizin kendi hayatini sorgulamaya ve onunla yeterince yapiyorsun sormak ister.

Çogu kisi kendi gönül disinda çalkalanmalidir nefret ediyorum. Onlar yerine kuma basini devam edecek ve bunu yapmak için en kolay yolu da kuma basini olan diger insanlarla karistirmaktir.

Bu futbol, ??ya da televizyon, ya da sosyal yasam gibi olmayan tehdit konular hakkinda konusabilirsiniz. Tüm güzel ve güvenli ve rahat. Ama sonra anlamsizca söner ve basarili olma kalintilari hepsi.

Simdi basinizi kum yirtilmis ve asagi hissediyorum edilmistir. Sadece Bill Gate okul arkadaslari bugün gibi hissediyorum hayal.

Peki neden yine bu bahsediyorum?

Bu arkadas mevcut grubuna göre yasam önde ilerlemek arzusu zorunda her zaman o zaman bu arkadaslar birakin ve tehdit olmayacak yeni bir grup için hareket zamani oldugunu fark gerektigini hatirlatmak için var Hedeflerinizi.

Peki arkadas grubu olurdu?

Zaten ariyorlar kadar basari var! Bir grup

Arkadaslarinizla senden daha basarili olursa o zaman sürece bunlari geçemiyor gibi, basari düzeyini artirmak için mutluyuz.

Eger onlari geçmek, o zaman bunlari outgrew zaman ilk grup olarak onlari rahatsiz edecektir. Böyle düsünmek insanlarin çogunlugu için insan dogasidir.

Bu sürü zihniyet olarak bilinmektedir.

Insanlar onlar gibi bir sürü ile karistirmak gerekir. Çok uzak degil altlarinda ve degil çok uzakta üstlerinde. Büyüme kisi için gizli üzerinde hareket zamani oldugunu bilmek ve kabul etmektir.

Iste birkaç ipucu vardir.

Arkadaslarinizin konusmalari sizi sikmak baslar ve koruma kendilerini ilgilendiren degildir.

Zaten grubun ortalama üyesi daha daha basarili.

Yasam ve onun muhtesem yolculuk için heyecan düzeyinizi grubunda cosku ortalama düzeyi daha büyüktür.

Eger grup yok daha yeni ve ilginç seyler ögrenmek için daha büyük bir susuzluk düsünüyorum.

Eger grup tekrar tekrar ayni seyleri yapiyor bir rut gibi görünüyor dikkat edin. Çogu insan bir yere plato için mutlu hissediyorum çünkü Tabii ki bir rut er ya da geç, basari herhangi bir düzeyde ortaya çikabilir.

Yeni ve daha iyi kosullar için grup geçmis hareket ile yanlis bir sey yok. Her basarili insan er ya da geç bunu yapmak için vardir. Basarinin en yönleri gibi ne kadar erken o kadar iyi yapmak.

An size hamle yapmak için baslamalidir isaretleri görmeye baslarsiniz.

Ben gidip bir soru önce. SIZIN geçerli grup geçmek?