zihin haritasi yazilim indir

Bu akis semasi bir tür olarak düsünebilirsiniz, ama bir akis semasi aksine, gerçekten o kadar çok bir beyin firtinasi olarak bir yön yoktur.

Özünde, bir kare veya daire içinde bir fikir yazmak, ve o zaman amacina bagli olarak, ya sadece sizin ya da için baskalari için olabilir kendi beyin firtinasi oturumu olusturmak, sube mümkün olacak. Yillardir insanlar bu için kagit ve kalem kullaniyorum, ama geç zihin haritasi yazilim indirme olarak giderek daha popüler hale gelmistir.

Bir zihin haritasi yazilim indirme tüm süreci daha basit yapabilirsiniz. Yapmaniz gereken tek sey kadar yangin yazilim dedi ve oldukça kolay bir zihin haritasi olusturmak mümkün olacaktir edilir. Orada zihin haritasi yazilim orada indirmek için birçok seçenek vardir ve size en iyi yazilim paketi almak mümkün emin olmak istiyorum.

Bu derken zihninizi harita yazilimi indir belirli özellikleri içermelidir, ve özgür yazilim paketlerinden bazilarini bu özellikleri içeren olmayabilir anlamina gelir. Örnegin, grafik dügümleri notlar ekleme yetenegi standart bir özellik olmalidir.

Diger iyi özellikleri video gömme içerebilir. Eger baskalarinin zihin haritasi gösteriyor, bunlari odaklanmis kalmasi gerekir, ve muhtemelen bildiginiz gibi, bir kisinin dikkat süresi biz olmak istiyorum gibi oldukça uzun degildir. Ilgi baslamak atlamak için bir video bir zihin haritasi yazilim indirme bir dahil olmalidir neden olan, büyük ölçüde size yardimci olacaktir.

Sadece bireyler sizin zihin haritasi, yerine büyük bir grup görmek izin varsa, o zaman resim ve baglantilar ekleme yetenegi harika bir fikir oldugunu görebilirsiniz. Sadece bu ilgi tutmaya yardimci olacaktir, ayni zamanda onlari Görsel malzeme hakkinda daha fazla bilgi almak için firsat saglayacaktir. Oldukça orada ek bilgi yok olmasi gibi bir sey yok.

Bir zihin haritasi yazilim indirmek için ariyorsaniz, seçtiginiz yazilim paketi aslinda bu özelliklere sahip oldugundan emin olun. Unutmayin zaman arama, ücretsiz yazilim iyidir, ancak yüksek kaliteli isterseniz daha büyük olasilikla bir bagis biraz, hatta tam bir lisans maliyet gerektiren bir zihin harita yazilimi indirmek için aramak gerekir.

Bu gelistiricilerin yaratilis biraz para yapmak ve karsiliginda onlar yeni sürümlerini bile kendi yazilim güncellemeleri ile devam için daha fazla motive olabilir ve saglayacaktir. Bir zihin haritasi yazilim küçük bir yatirim kadar yükleme önünde daha sonra memnuniyetini neden olacaktir.