zihin gücünü kullanmak – kisisel gelisim, gelisim ve basari için zihin tren

Eger basarili olmak istiyorsak önemli olan kisisel büyüme ve gelisme için birçok yönü vardir. Bu yeni beceriler ögrenmek gerekir, size olumlu bir tutum gelistirmek ve hedefe ulasmada odaklanmis kalmak gerekir.

Kisisel büyüme ve gelisme bir önemli yönü kafanizda egitmek için ihtiyaç vardir. Eger daha fazla basari taleplerine esit, basari kisa ömürlü olacagini bir zihin gelistirmek sürece.

Icarus efsanesi gibi, bulutlar kadar yükselen bir sekilde bulabilirsiniz, ancak dogru zihniyet yoksa size yeni durumla bas edemez ve Dünya’ya geri çökmesine göreceksiniz. Bazi insanlar karakter ve basari zihniyet güçlerini gelistirmek için zihin gücünü kullanmaniz gerekir farkinda olmadan tekrar bu döngü süresi ve zaman geçmesi.

Kisisel büyüme ve gelisme için zihin gücünü kullanmak gerekebilir alanlarda bir dizi vardir.

Buna inanabiliyor musun, bu sizin için önemli olan?

Sizin inançlar – Eger dogru ne inaniyorum, ve degerleri – sizin için önemli olan ne davranis çok güçlü bir etkisi vardir. Bu iki alanda her iki aykiri bir sey elde etmek için çalisiyorsaniz, size zor hatta imkansiz uzun vadeli basari elde etmek bulacaksiniz.

“Ben … degilim”, ile baslayan ifadeleri “Yapamam …” ya da baska bir olumsuz ifade – en sikintili alan inançlar sinirlamaktadir. Eger bir ay içinde daha o 3000 $ kazanamazsiniz düsünüyorsaniz, hemen hemen kesinlikle çok zor bu gelir bariyer kirmaya bulacaksiniz.

Is yerindeki arkadaslari ile iyi bir iliski sürdürmek önemlidir ve sizin için umut ediyor promosyon artik dost olmak anlamina olacagini düsünüyorsaniz, promosyon almak için kendinizi götürmek zor bulacaksiniz.

Aklini nasil egitim almis?

Daha derin bir düzeyde, hepimiz çocuklugundan beri klimali ve zihnimizde derin köklesmis düsünce aliskanliklari var edilmistir. Bu aliskanliklari çogu sizin için iyi – Eger sokakta geçerken hiçbir trafik oldugunu kontrol sizin yasam için iyidir!

Ancak ayni zamanda muhtemelen yararli olmayan düsünce birçok aliskanliklari almis. Bazen bu aliskanliklari inançlari sinirlayici olarak kendilerini ifade. Bazen düsünce aliskanliklarinizi size duyular araciligiyla aldiginiz gibi islemek ve bilgi cevap bu sekilde etkiler. Her zaman sorunlari görmek bir kisi ya da aliskanlikla çözüm bulmak için çalisiyorlar?

Zihniniz çok etkiler tarafindan “egitim” olan – Ailen, sizin toplum, kültürünüz, deneyimlerinizi hayatinda. Eger geçmis klima ince etkileri tespit etmek için çok dikkatli düsünce süreçleri incelemek gerekir.

Basari için engelleri asmak için zihin gücünü kullanin

Görüldügü gibi, kafanizda ona insa basari için birçok engel olabilir. Istediginiz sonuçlari elde engel inançlari sinirlayici olabilir. Geçmis klima bazilari size ilerleme engel olacak düsünce aliskanliklarini verebilir. Bu olasi sorunlari belirlemek ve daha sonra onlari ortadan kaldirmak için yollar bulmak için zaman gerekir.

Kisisel büyüme ve gelisme için engelleri ortadan kaldirmak zorunda iyi araç kendi akildir. Eger zihin gücü kullaniyorsaniz, kendiniz için olusturdugunuz herhangi bir engelin üstesinden olabilir.

Olabilecek sorun nerede zihin tren nasil baslar ve bilmektir. Çok iyi kisisel gelisim ve gelistirme araçlari bugün mevcut bulunmaktadir.