zihin bilinçalti

Bilinçaltinin sizin için büyük bir hizmetçi, yirmi dört saat herhangi bir emir ya da bilinçli zihin verebilir bu komut hareket bekleyen oturur bir gün gibidir.

Birlikte için bilinçli ve bilinçalti zihinleri ideal ortaklik. Bu sizin bilinçli zihin, genel zihin gücü ve kalan yüzde 90 sadece yüzde 10 temsil bilinçalti kontrolü altinda oldugu söyleniyor.

Yüzde 90 kontrolü ile bilinçalti gücümüzün en tutar ve hatta hemen hemen tüm eylem ve davranis, bizim ilerleme ve basari bizim bilinçalti tarafindan belirlenir kontrol eder.

Sizin bilinçli zihin sürücü gibidir ve emir veren ve yol gösteren sorumludur, ve bilinçaltinin sürücü komutlari takip etmelidir araç gibidir.

Ancak biz bilinçaltinin yapamamasidir bir bölümle basbasa kalmislardir, bizim bilinçalti yargiç ya da soru degil, bunun hiçbir fikri yok dogru ya da yanlis, iyi ya da kötü bir sey dogru veya yanlis oldugu hava söyleyemem.

Bu is bilinçli zihin için sol ve bilinçalti düsünceleri sadece bilinçli düsünceler onlar için ayarladiginiz yönde izleyin. Sahip oldugunuz her bilinçli düsünce bilinçalti takip etmek için bir komut!

Biz en tutunmak herhangi bir düsünce, genellikle bizim için en duygulari tasiyan sonunda ve zaman bizim en baskin düsünce kaliplari haline, bu düsünceler sonra olmak – biz diyebiliriz ne, takip etmek bizim bilinçalti için bir yol haritasi.

Biz gerçekten bu ve sonuç olarak düsünmek durdurmak asla, neredeyse otomatik pilotta ömrü boyunca kayma.

Bizim bilinçaltinin dogru düsünce ve takip etmek için eylemler veren degilseniz, o zaman sadece iyi ya da kötü hedef hava gibi bizim en baskin düsünce kalibi ayarlar ve varsayilan olarak hareket edecektir.

bilinçalti plani hayatinizi izin …

Çogumuz tam olarak bilinçalti araciligiyla, erisebilir bilgi, rehberlik ve ilham güçlü kaynak kullanimi asla. Bilinçli sorulari ve yol kat ikilemleri çözmek için bilinçaltinin talimat olarak, onun endise ve zihinsel spekülasyonlar yüzde 90 kadar bilinçli zihin rahatlatmak olabilir.

Her duruma cevap, üzerinde düsünmek, ya da beynini rafa zorunda önleyebilirsiniz kendinizi içeri bulmak

Kolayca sorularini yanitladi için kafanizda olusturan aliskanligi, ya da çözülmesi gereken sorun elde edebilirsiniz. Sonra kasitli, bilinçalti sorununuzu üzerinden açabilirsiniz az bir kez analiz eder ve sizin için sorunu çözmek ve çözmek için devam edin, unsurlari veya ayri parçaya ayirin.

Bu sekilde bilinçalti isinizi çogunun rahatlatmak öyle …

Bu da önemli çözümler zahmetsizce bilinçaltinin tarafindan hazirlanmistir ise bilinçli zihin, diger isleri ve görevleri ile mesgul ve etkin kendini isgal saglar.