zaman yönetimi kendinizi gelistirmek için çok önemlidir now_

Çogumuz büyüdü alisik oldugunuz yogun telasli yasam tarzi, her sey bizim zaman yönetmek için ögrenmek yoksa çatlaklardan kayma baslayabilirsiniz.

Yapabilirsiniz en iyi sekilde çok büyük olasilikla zaten zaman yönetmek yaparken, vb, buzdolabi karalamak hizli post-it hatirlatmalar görev listeleri birakin ve her yerde ve her yerde onlari sopa ve; bu yöntemler hala verimsiz olabilir.

Eger önemli görevler unutmayacagim çünkü ustaca zaman yönetmek için ögrenme hayatinizin her alaninda size yardimci olacak tahsis hedef ve hayallerini daha da tamamladiktan odaklanmak için daha fazla zaman!

Nasil daha iyi bir zaman yönetimi becerileri ögrenebilir?

Daha iyi zaman yönetimi becerileri ögrenmek almak için bir çok yollar vardir. Bazi insanlar bir daha yapisal bir yöntem tercih ve özel olarak tasarlanmis derslere katilmakla. Bu genellikle almak için çok etkili bir yoldur, ancak, bu pahaliya mal olabilir.

Kendi basiniza ögrenmek isterseniz, asagidaki bazi fikirleri deneyin:

– Arastirma internet – digerleri yönetmek nasil ne vardir ne degildir çalisti zaman bulmak.
– Bu ise yaramazsa, bir masa takvimi satin, bir duvar takvimi Deney-satin.
– Bir organizatör satin alin.
– E-posta hatirlatmalar ayarlayin.
– Hangi veya görev hatirlatmalari ne kombinasyonu sizin için en iyisi bulun. Hepsini gerekirse kullanin.

Kendinizi kredi vermek!

Kendinize zor, yeni bir beceri ögrenme zor olabilir, bir hata yaptiginizda, bu islemek için iki kat zor olabilir! Hatta en yetenekli zaman yöneticisi kapali bir gün hata egilimli.

Yeni bir sey ögrenme oldugunu fark ve size destek ve bu dogrultuda kendinizi ödüllendirin sonra onlarin basarisi için birlikte bir en yakin arkadasi antrenör nasil hayal etmeye çalisin!

Bu is alir, ama pratikte olmasi önemli mükemmel ve her sey için çalisiyor deger yapar!