yogun businessowners için zaman yönetimi

Daha fazla ve daha sik, müsteri bana soran olmustur, “bunu nasil tüm, Alicia yapilan alabilirim?”

“Bunu, Alicia … aslinda isinize odaklanmak için gün etrafinda ve böylece birkaç saat çalisan bir küçük bir ile. Sekilde size haftalik ezine yazmak yönetmek nasil bilmiyorum, Teleseminars bir grup her tutun ay, 10 haftalik grup koçlugu programi çalistirmak, ve her zaman olusturma ve yeni teklifler ve yeni ürünleri tesvik edilebilir. ben çok etkilendim ve ilham degilim, ama bundan daha fazla, sana her seyi bilmek istiyorum! ? ”

Dürüst olmak gerekirse, bazen kendimi merak ediyorum! Sik sik diger, özellikle yeni, anne demek bir sey “ne ragmen herkes, yapmak SIZIN için çalisan her seyi anlatir.”, Bir Bir bakima, bu benim kizim vardi sonra benim is kosmaya basladi nasil. Sadece ne olursa olsun çalisti yoktu. Ben hala yok.

Simdi o biraz büyük oldugunu, her iki basarili bir is çalisan ile birlikte bir tam zamanli anne olmak yönetmek daha kolaydir. Kolay degil – Ben daha kolay oldugunu söyledi dikkat edin!

Zamanla, hala ailem (tüm sonra, ben ilk etapta kendim için isine gitti neden nedenlerinden biri benim zaman çogunlugu odaklanmak mümkün olurken en önemli halletmek için nasil düsündüm .)

Iste su anda benim için çalisiyoruz ilk üç sey vardir:

1. Benim çalisma saatleri ayarlama

Benim tipik is günü söyle: kizim gün için organize almak için kisa bir süre önce kalk. Bu benim gün atlama-baslar ve ben, kabarciklar üfleme mahalle kesfetmek veya ayak islerini, çay partileri olan önümüzdeki birkaç saatlerce önce ben zaten bir sey basardik gibi hissettiriyor.

Ama onun naptime kadar herhangi bir gerçek is bitmis alamadim. Ben yaklasik iki saat boyunca çalisirken ögleden sonra o kisa uyku, haftada dört gün. Sonra baska bir iki saat için o bir hafta gece üç aksamlari yataga gider sonra. Genellikle yazma ve ürün olusturma için ayrilmis odaklanmis zaman benim en büyük blok,, ben yaklasik 6 saat çalisma Cumartesi üzerindedir. Mükemmel bir hafta boyunca, bana is adanmis zaman 20 saat verecek. Ancak, mükemmel bir hafta (degil sekerleme Chloe, bazi sadece zaman o uyuyor, vb çaresine bakabilirim olmayan isle ilgili görev basarak var yok) asla, bu yüzden benim en iyi tahmin bu 15 bana vermesidir üretken saat her hafta benim is üzerinde çalismak için.

2. Telefon göz ardi

Ben telefon görmezden söylerken ciddiyim. Ben telefon çalar ve tavsiye ayni seyi onlar zaman atlamak ASLA bu onlara zaman benim müsteri bazi kalp çarpintisi olsun. (Bu da arkadaslarim kaçik bazi sürücüler.) Bizim telefonlarda zil kapali ya vardir ya da gerçekten bunun için dinlerken sürece bile zil sesinizi duymamasi yumusak uyari ayarlanir. Bu bazi önemli çagrilari kaçirmak anlamina mi geliyor? Muhtemelen. Ama acil bir durum degil emin olmak için hizli mesajlari kontrol ve daha sonra benim için daha uygun bir zamanda tekrar kisi arama konusunda iyiyim.

3. hizli danisir

Yakin zamana kadar, bir potansiyel müsteri ‘sadece birkaç soru’ hakkinda benimle konusmak istediginde, ben memnuniyetle konusmak için bir zaman çizelgesi için kullanilir. Ama bunun yerine bir kaç soru, temelde ücretsiz bir koçluk / danismanlik oturumu veren ve daha benim zaman deger vermek degil kendimi ile sinirli olma, en az yarim saat telefonda olurdu.

Simdi bir potansiyel müsteri ya da benimle ya da benim ürünlerin yaklasik bir çalisma hakkinda daha benimle konusmak için müsteri istekleri, onlar benim her zamanki saat ücreti daha çok daha küçük bir ücret karsiliginda benimle konusmak için zaman planlanan, ve ne zaman onlar ileri gitmeye karar Benimle çalisma ile, onlar Bu adil ve degerleri bizim zaman ve süreç içinde yatirim hem içeri de ilgilenmislerdir program veya ürün dogru ödenen ücret uygulayabilirsiniz.

BONUS: olun ve listeleri kullanma

Ben listeleri olmadan kayip olurdu! Ben bunu yazmak olmasaydi bir sey yapmak unutmayin asla. Ben evin etrafinda gazetecinin dizüstü bir grup tutmak ve her zaman yapmam gereken bir sey düsünüyorum, ben yasiyorum ne olursa olsun oda içinde yazmak – bu is veya kisisel olsun. Sonra periyodik olarak listeleri toplamak ve üç ana listeleri onlari ayirmak, kisisel, is, ve (“bir gün ben istiyorum …” seyler içeren diger, ben hatirlamak istiyorum öncelikli olmayan seyler ama bu ) bir noktada yapmak ve oradan öncelik sirasina seyleri kontrol etmek.

Simdi bu adimlarin bazilari uygulamaya baslamak, ben size is harcamak üretken saat sayisi artacaktir garanti. Ve daha az bunalmis ve tüm yapmak için çalisiyorum hakkinda vurguladi lessed hissedeceksiniz!

2.007 Alicia m orman ve clientabundance.com