vizyon, hedefler, eylem, parça eksik

Bir sey basarili olmak için gidiyoruz eger sizin emrinizde olmasi gereken birkaç sey var. Burada üçü hakkinda konusacagim. Bu üç biri çok daha önemli digerlerine göre bunu yoksa digerleri gerçekten hiçbir önemi kalmamasidir. Bu yüzden sonuna için bu bir devam edecegim. Önce VIZYON hakkinda konusmak istiyorum.

VIZYON basarili olmak için olmasi gereken ilk sey. Bu, simdi ve daha da önemlisi gelecekte olmak istediginiz yerin “vizyon” nerede gerçeklestirilmesi olusur. Bu büyük resmi, nihai hedef var. Tüm söyledi ve bitmis zaman olmak istediginiz yere kadar. Daha önce de belirtildigi gibi görme ayrilmaz bir parçasi artik kendinizi bulmak durum ya da yer gerçeklestirmektedir. Mevcut durum, gelecek tartisiyor olacak ne nasil gelistigini belirleyici faktörlerden biri olacak. Iste mevcut durum kadar önemli olan neden. Sizden basliyor nerede oldugunu biliyor yoksa gitmek istediginiz yere götürecek mümkün olmayacak. Bulundugunuz becerileri, zihniyet, mali durumu ve hayatinizi etkileyen diger cari faktörlerin herhangi tüm size son hedefe ulasmak için almak yönünde önemli bir faktör oynar. Sizin görme yerine getirilmesi.

Size basarili olmak için gereken ikinci sey getiriyor … olmak istediginiz yere simdi nerede sizi alir bir sey. GOLLER. Gol attigin adimlari, ulasmak kilometre taslari, son hedefinize, gezi yol boyunca tüm ugrak yerlerinden biri. Gol Eger vizyon dogru yolculuga ilerlemeyi ölçmek yoludur. Ben duydum gol benim en sevdigim açiklamalari biri Bob Proctor geregidir. Bob bir uluslararasi üne hoparlör ve o hedefleri bu sekilde açiklar. Ne diyor en az benim sürümü. San Diego, CA Orlando FLA için yolda oldugunu söylüyorlar. Sizin görüs Orlando almak için, ama önce daha sonra Las Vegas (AMAÇ 1), Kansas City (AMAÇ 2), vs vs vs küçük bir durak plani .. vizyon yerine ve Orlando ulasmak kadar. Yani hedefleri kesin olmasi ve yolda size yol ölçülebilir sonuçlar olmasi gerekir. Yol boyunca hedeflerinize ulasmak kutlamak için unutmayin. Eglenceli yer.

Eger olsa gerek Üçüncü ve en önemli sey EYLEM oldugunu. Bu islem gerekir. Gerçekten harekete hakkinda söylenecek bir sürü degil orada söyleniyor. Bu kendi kendini açiklayici. Bu kendileri ya da durumu yapmalisiniz gelistirmek isteyen bir sey millet. Ayni zamanda da insanlarin çogunlugu asla oldugunu çok sey. Ben sikica hayatinizi istediginiz yere bir vizyon varsa gidip oraya gerekli hedefleri kurmak inaniyorum. Eger islem yapmazsaniz size yardimci ama basarili olamaz. Bu, insanlarin hedeflerine ulasmak için herhangi bir islem yapmayiz neden tüm nedenleri tartismak için zamani degil. Bu zaman ve bana SADECE DO IT size söylemek için bir yerdir! Size hedeflerinize ulasmak için yapmaniz gereken seyler. Bugün baslayin. Bu ilerleme görmek ve olmak istediginiz yere alirsiniz baslayacak. Hedefleri olmayan bir vizyon ise yaramaz ve eylem olmadan bir vizyon sadece bir rüya gibi.