para fikir verme – Basarili bir bina

Tamam, bu isinizi çevrimiçi veya çevrimdisi olup olmadigini, para kazanmak için basari olusturmak için olan mutlak en önemli faktör remember.YOU gereken ilk sey. Bu dikkate almak herkes için para kazanmak bir firsattir.

Ben sahsen kaynaklarin benim tarih boyunca basarili ve basarisiz insanlar arastirilmis ve neredeyse tüm basarili insanlarin ortak önemli faktörler var. Ayni sey çok basarisiz insanlar için de geçerli. Bu is tutum (güven / competance), is plani ve refah ilgili.

Her seyden önce, sizin için dikkat çekmek için baskalarina bagli olarak, ya da büyük olasilikla ne ASLA bu özel mucize beklemeden, hayatinizi faktörleri degistirmek için harekete geçmeye istekli olmalidir. Çogu her basarili kisi hemen harekete geçmeye istekli. En basarisiz insan ne neredeyse clueless ve genellikle “mazeretler kitabi” ya da sadece kurban yapmadan basarili olmak isterdim.

Bu bizim ilk önemli faktör için bize getiriyor … tembellik ve basarili olmak için isteksizlik. Tembellik mutlaka basarisizlik belirlemez. Hala üzerlerine almislardir ve hayatini gelistirmek için harekete geçmeye sürücü son derece tembel insanlarin BOL vardir. Çogu zaman, neden onlar gibi tembel kalmak olabilir ve hala para bol olun. Hey, ne olursa olsun Tamam, motivasyon verir? Ancak, isteksizlik ile tembellik karistirmayin. Çogu zaman, basarili dogru zamanda ve dogru yerde olmak olusturulur. Ama bu durumda ya da degil olmadigini ögrenmek için beklemek olmaz.

Basari basarisiz isteksizligi ile, samimi hirs tarafindan getirilir. Ama, geri tekme umuyor ölü bir at da alay tutmuyorum. Orada güçlü bir is plani olmali ve dikkatli bir sekilde düsünülmüs olmalidir. Onunla dibine çöker önce, kendinizi dalan ne is yarismak ve dikkatli BE. Is plani gerçekten uygun arastirilmis olup olmadigini ihtiyaciniz olmamalidir bile olsa, bir yedekleme plani oldugundan emin olun.

Yanlis tutum bir is is yapmaz, sana söylemek için buradayim. En basarisiz insan kisisel arkadas / aile, is, eksikligi getirdigi kötü tutum basarili olmak için çalisiyoruz, ya da herhangi bir nedenle olacak. Bu gelecek sizin basari götürmek izin vermeyin. Herkes basari adil bir pay hakkina sahiptir, ancak degisiklik yapmak için istekli olmalidir. Birçok hayatta her sey devam ile, yeterli zaman olmadigini hissedeceksiniz, ya da sadece bunu yapmak için yeterince akilli degildir. Bir sonraki adim için bize getiriyor.

BILGI / BILGI herhangi bir is için önemli bir kaynaktir ve kesinlikle elde edilebilir en degerli metadir. Internet erisilebilir önce Simdi, “eski günlerde”, bilgiye ulasmak çok zor ve rahatsiz edici. Simdi hiçbir mazereti yoktur. Biz internet var. Tüm dünya SIZIN parmaklarinizin ucunda ve tabii ki kendi evinizin rahatliginda, bulmak size kalmis.

Genellikle bu Aradiginiz ne olursa olsun bulmak için çok zaman alir gibi zaman, arastirma önemli bir rol oynuyor. Ancak, basarisiz bir bahane yeterli degil. Bugün ve yarin sayimi yapmak size kalmis! Firsat her zaman herkesin kapiyi çalmak degil, bu yüzden orada almak ve BT KENDINIZI BUL. Baskalari için çalisir ve bu sizin için ne ariyorsaniz olmadigini görmek için arastirma yapmak ögrenin. Bu düsündügünüzden daha para kazanmak için çok daha kolay ve ben yaklasik 20 $ veya 50 $ dolar bir saat söz etmiyorum. Ben 100 bin bir ay kalan gelir, 50, 20 bahsediyorum. Diger bir deyisle, is yerine tersi, sizin için çalisir.

Göz ardi edilemez bir diger önemli faktör sagliktir. Kendine iyi bak ve kendinizi daha iyi bakmak olabilir. Birçok sey basari getirmek için kurban olabilir, ama saglik ödün bir seçenek olmamalidir. Eger zevk alamiyorum eger basari, anlamli ve tatmin edici olmayacak!

Yani, adimlar oldugunu unutmayin:

Eger simdi harekete geçmek için gelecekteki basari kontrolü oldugunu fark.

Eger sizin büyüme ilerletmek için gerekli adimlari atmaya haziriz gibi hafif tembellik sürece kabul edilebilir.

Arastirma yapmak ve isinizi çalismasi için gerekli bilgi alabilirsiniz.

Eger gelecekte keyfini çok iyi sagligi korumak!

Ama, bir dahaki sefere kadar, özen ve harika bir zaman var lütfen!