ödül ile basari tanimak

Bir is, kulübü, spor takimi, sadaka, dernek veya baska bir kurulus iyi yapmak için birini tanimak istediginde, bunu yapmak için bir mükemmel bir yoldur özel ödül geçer. Bu ödüller çesitli sekillerde gelebilir. Bir takdir aksam yemegi, kurulusun bülten veya posta bir onay bir makale olabilir.

Tutabilirsiniz bir ödül

Ama beklentilerin üzerinde gerçeklestirilen bir kisiye kredi veren bir daha somut ve kalici yollarla istendiginde, özel ödüller en iyi yoldur. Ödül kendisi birçok formlarda gelebilir. Bu bir heykel, bir fotograf ya da kisinin benzerlik dahil ederek alicinin iyi bir performans tasiyan bir resim olabilir. Ödül onlar bunu hak edecek ne yaptigini ilgisi olsa bile alicinin tadi ile uygun bir hediye olabilir.

Ne verilir organizasyon ödül yeni bir sey olup olmadigini takip ya da var olan gelenekleri vardir baglidir. Gelenekler ödül belirli bir biçimi dikte edebilir. Bu böyle bir ödül verilmektedir ilk kez, ilgili kisinin onurlandirmak için nasil karar yaratici olmak için bir firsat olabilir. Hedefi basari tanimak için degil, ayni zamanda achiever anlam bir sey vermek için degil sadece oldugu için, bu duruma ödül türüne maç için önemlidir.

Plaklar geleneksel ödül olan

Pek çok kurulus çesitli onur taninmasi ödül plaklar verir. Onlar hayirsever çabalari tanimak için, bir yarisma kazanmak için ya da çalismanin bir ders tamamlamak için, üstün hizmet için olabilir.

Tipik ödül plaket ödül hakkinda bilgi kisisellestirilmis vardir. Bu ödül alicinin adi, için, yilin ödül verildi ve ödül düzeyi birden fazla sunuldu eger ne oldugunu içerecektir.

Ilani plaklar farkli malzemelerden yapilabilir. Basit bir plak zarif el yazisi ile kagit olabilir. Daha ayrintili plaklar kisisel bilgileri göründügü bir metal plaka ile ahsap bir destek var. Plaklar bile yazili ifade ile ahsap veya tas yapilabilir. Bu, alicinin duvara görüntülenecek sekilde dizayn edilmistir, bunlar, tüm genellikle çekicidir.

Bu spor geldiginde, kupa konusuyor

Ödül kupa spor basari tanimak için sporcular ve takimlar için verilir. Birçok ünlü kupa futbolunun Lombardi Trophy ve Heisman Trophy gibi sporda basari için ünlü olan eski sporcular ve antrenörler için adlandirilir.

Bazi atletik ödül kupa bireysel sporcular gidin. Onlar üniversite ve profesyonel Little League ve lise, sporun her düzeyde verilmektedir. Ödül kupa bireysel sporcular, kendi adini ve tarih sunulmaktadir zaman kupa oyulmus ve bunu tutmak için almak.

Takim kupa farkli bir hikaye olabilir. Genellikle takimin ofisinde bir vitrinin tutulur. Onlar kazanan takim adini ve onlara kazinmis tarih olacaktir. Kupa bagli olarak, kazanan takim katilan tüm oyuncularin isimleri de dahil olabilir. Bazi kupa en yeni kazananlarin isimleri önce kabul edilmistir olanlar için eklenen yildan yila devam.

Kentucky Derby gibi büyük spor olaylari için bazi kupa galip uzun, tam listesi olusturma, onlara oyulmus her yil kazananlarin isimleri var. Bu kupa Olay ile kalir ve çekilen resimler için sadece yeterince uzun yeni kazanan verilir. Bu etkinlikler düzenlenmektedir yerleri ziyaretçileri onlari olayin tam geçmis hatirlamak için izin, süre orada kupa görüntüleyebilirsiniz.