mükemmellik için bir taahhüt yapmak … success_ taahhüt

Birkaç yil önce, bir dövüs sanatlari okulun sahibi / operatör oldu. Insanlar çocuklarini kayit için gelir ve ne kadar heyecanli onlar olurdu ne zaman hatirliyorum. Biz bazi temel teknikleri ögrenme, ilk ders üzerinden gitmek istiyorum. Sonra onlarin üniforma aldi ve bu gözleri parliyor nasil adam oh adam! Çocuklar çok jacked olacaktir. Sonra bu hafta da düzenli baslayanlar sinifindaki tüm diger çocuklar ile karistirma, ilk düzenli derslere katilmakla olur. Simdi, bazilari suya ördek gibi aldi, ve bazi çok degil. Aniden, bu biraz çaba alabilir, ve ayin sonuna kadar herhangi bir siyah kusak olacagini gerçeklestirilmesi onlar meydana süreci öngörülen nasil degildi. Yeni ögrencilerin Birkaç bile çikmak isterim. Deli, dogru degil mi?

Peki, simdi söyle, bu ses herhangi isinizi içine sponsor olabilir yeni millet gibi mi? Orada sizin gibi sesler bir uzak bir ihtimal olabilir mi? Hey, bize iyi olur! Bir Cumartesi sabahi, ben egitim katta almak isteyen degil küçük oglu mahallinde ele ebeveynlerden biri dinledi. Görünüse göre karate sinifinin yeni araba kokusu kapali yipranmis vardi. Babam bir taahhüt, ve o takip için gerekli oldugunu onun küçük adam söyledi. O ne bir taahhüt oldugunu biliyordu o zaman, burada en iyi parçasi, o genç sordu. Küçük çocuk evet basini salladi ve dedi ki, “Ben yapacagini söyledi ne yapiyorsun, uzun ruh sonra ben bunu geçmisti yaparim” dedi. Ben katli oldu. Burada bes yasindaki çocuk disari spouting ve ne bir taahhüt oldugunu anlayis. Bu sasirtici ve o zamandan beri bu ifade borçlanma oldum.

Biz yeni girisimler baslarken, bu is olsun, bir diyet ya da egzersiz plani, biz eylem Bu dersin içine girmek için bir karar. Biz tam olarak sadece yapmaya karar ne yapmak niyetinde, ama bazen de yenilik tüm kapali giyer. Tüm ilk heyecan gitti sonra biz hedeflerimize ulasmak için çaba oldugunu fark, ve biz önümüzdeki hafta sonuna kadar milyonerler olmayacaktir. Biz baslatmak seylerle üzerinden takip etmek, mükemmellik için bir taahhüt yapmak gerekir. Biz ulasmak için basarinin kararli olmasi gerekir!

Bir lider ekibinize örnek olarak, bu kendinizi pratik ve onlari takip etmek için böylece takim arkadaslari için üzerinde geçerek!