karar basari gücü

Basarili insanlarin hayatta hedeflerine ulasmak kilan nedir? Iste size basit bir cevabi var. Onlar zengin istediginiz KARAR. Onlar kendi arzu konuda bir seyler yapmak gerektigini KARAR. Onlar ne ve nasil basari için yasamlari boyunca plani yapmak için KARAR.

Karar gücü basarisinda çok önemlidir. Bir kez planlariniz ne karar verdi ve bunu nasil, daha sonra eylem kisa bir süre takip edecek. Ama bir karar yapmadan, o zaman, olur üzerinde çalismak için bir sey var mi? Eger kendi zenginlik tabani nasil yapacaginiz konusunda bu harika bir fikir varsa, o zaman oturup asla. Eger somut eylemler içine fikirlerinizi koymak nasil ne zaman karar ve olmalidir. Hayallerinizi gecikme asla. Erteleme kadar yemek ve onunla ne karar yoksa tüm fikirlerinizi sey dönüsecekti. Zaman karar olustururken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir faktördür. Zamanlama size müthis bir avantaj için kullanabileceginiz belli bir ivme verebilir.

Iyi bir karar ile nasil geliyor? Karar verme ile ilgili bir temel sey bunun için kesin bir amaç sahip olmasidir. Kendinize karsi dürüst olun ve gerçek niyetleri ne bilmeli. Bu bilerek, o zaman hedeflerinizi gerçeklestirmek için dogru karar vermek mümkün olacaktir. Karari, açik bir zihin ile yapilmalidir. Sansinizi ne oldugunu biliyorum ve objektif bir lehte ve aleyhte liste olusturmak. Tüm seçenekleri herhangi bir karar vermeden önce yüzünüzün önünde yatarak olmalidir. Seçimler memnun olmayan A ve B ne biliyor musunuz, seçimler C veya D sizin için dogru bir olabilir.

O karar teste tabi sürece bir dogru ya da yanlis bir karar oldugunu bilmek asla. Bu sizin yol kat yoksa her zaman en kötü için hazirlamak ve basarisizlik kabul önemlidir. Bu olumsuz bir düsünür olmasi anlamina gelmez ama sen basarisiz olabilir fikrine açik olmalidir. Bu tür düsünce ile, kendinizi plani iyi disari açilmiyor ise ortaya çikabilir seyler için hazir olmasini saglayacaktir. Bir yedekleme plani rüyalar kaydedebilirsiniz.

Ariza durumunda, size oldukça kolay eylem plani oynamak gerekir. Bazen bir revizyon veya köklü degisim gerekli olmayabilir. Eger bir degisiklik için bir ihtiyaç varsa bir kademeli olarak uygulanmasi ile kararlarini degistirmek gerekir. En basarili insanlar kendi karar yol boyunca bir çok kez degistirebilirim, ama zamaninda bunu.

Karar Sizin gücü eylemleri degil, yarin ya da gelecek hafta, ama bugün almaya zorlayacak kadar güçlü olmalidir. Daha önce size planlariniz ne karar ve nasil uygulamaya, daha hizli basari tahtina olacaktir.

Güç içinizdedir.