isyerinde bu motivasyon teknikleri kullanmak nasil

Sabahlari masaniza üzerinde yürümek zaman baslamak için motivasyon eksik gibi hissediyorum. Peki, masanizda etrafina bak. Bu darmadagin mi? Sizin çevreleyen duygularini etkiler ve motivasyon etkileyen in-açin. Yani motivasyon getirmek için masanizin çevre uyum gerekiyor.
ofisinize motivasyon getirmek için kolay yolu
Bir kisi çalisiyor ne zaman rahat olmasi gerekir. Bu rahatsiz zaman motive kalmak zor. Ofisinizde sandalyede dogru oturup, ve bazi ergo en yapmak emin olun. Bu bileklerini herhangi bir ani agrilari, sirt ve bas agrisi dalip elde önlemek olacaktir.
temiz masasi açik bir zihin esittir
Bir darmadagin ortami genellikle karmasik akla baglidir. Öte yandan, kendi masasi ve her zaman organize çalisma alani tutmak insanlar çok daha net bir sekilde düsünmek egilimindedir ve daha kisa sürede islerini bitirmek edebiliyoruz.
Süre boyunca masanizda masanizda mümkün oldugunca çiplak olmalidir unutmayin temizlik. Hiçbir is onlardan kurtulmak ofisinizde olmak var seyler rastlarsaniz.
Orada kullanmayin seyler ama ya atmak yapamiyorsaniz, saklama kutulari kullanin ve onlari gözden uzak tutun. Bu ofiste olabilir en iyi olmak sizi engelleyen oyalama nedenlerini ortadan kaldirir.
motivasyon dijital kaynaklarini kullanmak
Bu motivasyon tirnak ve duvar kagitlari da dahil olmak üzere internette hemen hemen her seyi bu gün, bulabilirsiniz. Ilham verici görüntülerin bir çift bulmak ve masaüstü duvar kagidi olarak kullanin. Eger is ile ve hatta is arkadaslarinizla stresli veya sinirli hissediyorum her zaman, sadece birkaç dakika için duvar kagidi bakislari ve ekrandaki olumlu mesajlar emer. Bu moralinizi gençlestirmek ve olumsuz duygular olmadan ise dönüs saglayacaktir.
Bu duvar kagitlari ararken. Tirnak ya da onlara söyleyerek olanlar bak. Ayrica ücretsiz duvar kagitlari için arama herhangi bir masaüstü duvar kagidi almak için mali kazmak gerekir.
Yaraticilik biraz ile, kolayca firmanizin çok verimli çalisan olabilir nerede ilham verici bir cenneti bir binada sadece bir hücre olmaktan ofis alani açabilirsiniz.