hayatta basari için sekiz adim – Eger basarili olmasini bekleyebilirsiniz

Her gün sadece su üstünde basini zor tutarak, sorunlar giderek artan sayida kadar yüzlesmek zorunda. Eger gerçekten basarili olmasini bekleyebilirsiniz? Cevap evet yapabilirsiniz – ve daha fazla basari bunu basarmak için daha büyük olasilikla bekliyoruz!

Basarili insanlarin genis bir çalisma basarilarinin en önemli faktörlerden biri kendi erken yasamda firsat ya da karsilastiklari zorluklari olmadigini göstermistir. Bu çok basit bir seydi. Fark, basarili ya da degil olmasi bekleniyor olsun oldu.

Bana önemli nokta tekrar edeyim. Basarili olmasini bekliyoruz Insanlar basarili olmak için daha muhtemeldir.

Ne düsünüyorum Eger ne oldugunu

Hayatta basarinin sekiz adimlardan biri olumlu bir tutum korumaktir. Bu basari beklentilerini söz konusu oldugunda bu özellikle dogrudur. Eger basarili bir kisi olmasini istiyorsak, basarili olarak kendinizi düsünme zaman çogunlugu geçireceksiniz. Ne düsünmek size olmak budur.

Iki kisi düsünün. Ilk kisi tam ve güvenle hayatta basarili olmasini bekler. Ikinci kisi tamamen basarisiz bekliyor. Biz üstesinden gelmek için ayni firsat ve sorunlari ile baslayacagiz …

Eger basari bekliyorsaniz, diger kisi ile ayni sorunlar karsilasacak, ancak karsilasabileceginiz sorunlari tarafindan ertelendi almazsiniz. Ögrenme firsatlari olarak ya da en kötü ihtimalle basarili kisi manzarasi sorunlari, kaçinilmaz basariya giden yolda küçük gecikmeler baska bir sey.

Öte yandan, basarisizlik bekliyorsaniz, çok bir sey yanlis giderse her zaman cesaret kirici bulmak için gidiyoruz. Karsilastiginiz sorunlar sadece basarisizlik beklentilerinizi güçlendirmek için gidiyoruz. Eger statükoyu korumak için mücadele gibi sorunlar engelleri ve büyük tuzak olarak görülüyor. Çok yakinda, basari daha yüksek beklentileri bu kisi geride gidiyoruz.

Basari bölüm gelistirin

Sansini olan basari beklentilerini günden güne ve hayatinizda ulasmak için çalisiyoruz farkli hedefleri ile degisir. Sizin için kolay olacak eminiz bir sey çalisiyorsunuz, basari yüksek bir beklenti ve basarili olmanin çok iyi bir sans olacaktir.

Eger gerçekten zor bir görev mücadele eger Öte yandan, basari beklentilerini çok daha düsük olacak …

Önemli olan basari ortalama beklentisidir. Eger birçok sey basarili ve sadece zaman zaman basarisiz bekliyoruz Eger basarili bir yasam olmasi muhtemeldir. Eger birçok sey basarisiz ve sadece zaman zaman basarili olmak için bekliyorsaniz, hayatinizi buna daha az basarili olacaktir.

Eger basari beklentilerini iyilestirmeye çalismak gerekir hayatta daha basarili istiyorsaniz nerede olursaniz olun, simdi. Basarinin sekiz asamanin ilkeleri uygulamak, basari beklentilerini yükseltmek ve daha basarili olmasi için yardimci olabilir.