garantili bir basari formülü

Basari bir kaza degildir. Basari sans meselesi degildir. Eger ödülleri kapacaktir takip etmek baglilik varsa, takip edilebilir ve bir bes adim formülü vardir.

Adim 1: ne istediginizi karar verin

Basari sizin için olacak ne gibi bir karar. Herkes basari ne farkli bir fikri vardir. Kendiniz için tanimlamak için zaman yoksa o zaman muhtemelen orada nasil alabilirim?

Sizin tanimi herkesten memnun etmek zorunda degildir, sürece size istedigi gibi o zaman içine enerji atabilir bir sey olacaktir.

Adim 2: bunu elde etmek için yapmaniz gereken ne oldugunu ögrenmek

O zaman size basari hedef belirlemek ki orada gelmesi için yapmak gerekir ne gibi hiçbir fikrim yok olabilir.

Çogu insan sert ve bir beyin cerrahi olmak için ögrenmek uzun çalisma olacagini fark, ama onlar bir sekilde tamamen kendi yasam arkani dön ve üstün basari elde etmek için ögrenme zaman harcamak zorunda oldugu gerçegini özledim.

Neyse ki bazi basarili insanlar uzun yillar boyunca ögrendiklerini alinir ve hizli ve kolay ögrenmenize yardimci olacak yollar buldular. Onlarin ögretilerini okuyan yolculuk kapali yil sürebilir ve agri ve aksi takdirde kendi deneyim olabilir aci bir çok kaydedebilirsiniz.

Adim 3: günlük görevleri içine yapmak zorunda ne yikmak

Sonra size o zaman yapmaniz gereken kesfettim bu (hala diger sorumluluklarini karsilamak için zaman birakarak) bir günde yapabileceginiz, bu isirik boyutu parçalar girmeye önemlidir.

Bu sekilde her gün bir mini-basari olur ve moralinizi kadar devam edecegini.

Adim 4: önem sirasina bu görevleri koymak

Yatmadan her gece önce ertesi gün gerçeklestirmek için gereken en önemli görevi olacaktir karar.

Bu görevi yani sira o gün yapmaniz gereken baska seyler tamamlamak böylece kendiniz düzenlemek emin olun. Basarili insanlar kararlar ve öncelikleri belirlemek için biliyorum. Bu basarinin kisa yoldur.

Adim 5: Bu önemli adimlardan tam bir her gün

Eger her gün bir görevi yerine getirebilirsiniz, o zaman bir yil içinde 365 görevleri basarili olacaktir. Bu toplam nasil çok gelisme hayal.

Birçok kisi hedefler belirler ama çok az her gün önemli, hedef odakli görev yapmak. Onlar bunu yapamaz ki, onlar sadece bunu yapmayin degil.

Güç bulundugu bu besinci adimdir. Bu gerçege bu hedefe getirecek her gün hedef uzakta yonga aliskanliktir. Bir günde belirli bir görevi tamamlayamiyor o zaman bu görevi çok büyük. Görevleri küçük ve ulasilabilir tutun ve bunu biliyorsun önce basari hedefi olacaktir.

Eger bir yil bekliyoruz zaman uzakta uzun bir yol gibi görünebilir ve sizi sabirsiz yapabilir. Ilginç olan bu sabirsiz insanlar nadiren hiçbir yakin yil basladi olduklarini daha vardir yil geçti bu yüzden hedeflerine ulasmak için gerekli günlük eylem ritmi gelistirmek ve bir.

Bu küçük adimlar, birbiri ardina almaya devam ve sadece size ulasmak ne kadar kendinizi sasirtmak olabilir.