Eger yasam için bir vizyon var

Ben iyi bir is ödül kazanmak isteyen bir sirket için çalismak için kullanilan. Onlarin teklifi desteklemek için onlar müsterilerine tedavi nasil yola bir misyon üretti. Ne görevlerini açiklamada aslinda müsteri hizmetleri teslim nasil ile oran tamamen çünkü ben ve arkadasim is arkadaslari, bu güldü. Insanlar daha sonra sik sik müsteri sorunlari ile ilgili çok iyi degildi kötü egitim destek personeli bagli bir saat için telefon kuyruklarinda kadar yapildi.

Onlarin kendi personeli ile ilgili geldiginde, sirket ayni zamanda basarisiz oldu. Ahlaki Düsük personel personel büyük ise alim ve egitim maliyetleri sonuçlanan ortalama sadece dört ay kaldi anlamina geliyordu. Bir kar yapmak için basarisiz oldu, çünkü Dogal olarak sirket is çikti.

Sadece misyonu, misyonu belirlenen politikalarin uygulanmasinda eksikligi karsi degilim.

Hayatinizi gelince, bir misyonu var mi? Belki de, misyonu koyarak yanlis bir yoldur. Eger yasam için bir vizyon var mi? Eger öyleyse, görme yasayan, ya da sadece belli belirsiz talip bir seydir vardir?

Bir hayat vizyonu nedir? Basitçe söylemek gerekirse, en yüksek beklentileri, çekirdek inançlari bir ifadedir. Bir vizyon, bir temel düzeyde kim tanimlar.

Birkaç alana hayatinizi bölebilirsiniz: saglik, aile, önemli baska, finans, eglence, spirtual. Durumunuza bagli olarak daha fazla olabilir. Bu alanlarin her biri için bir vizyon var mi?

Örnegin saglik görme, uygun saglikli ve iyi bir kilo olmak olabilir. Ayrica yasam ile mutlu ve memnun olarak sizin ruh sagligi suc yönlerini içerebilir. Daha iddiali olmak ve düzenli maraton çalistirmak için yeterli uygun olmasi için bir vizyon olabilir.

Aileniz için, görüsünüzü zaman yeterli aileniz bakmak için para kazanmak harcanan ve yeterli zaman onlarla kaliteli zaman geçirmek adamistir böylece, dogru is / yasam dengesi olusturmak için olabilir.

Bazi ayrintili olarak görme yazmak için yardimci olur. Ayrica vizyonu temsil eden bir resim seçebilirsiniz. Örnegin, bir aile vizyon ve birlikte iyi vakit geçiriyor ailenizin bir resim ile temsil edilebilir, ya da bir mali vizyon size talip oldugu güzel bir yerde büyük bir aile evi tarafindan temsil edilebilir. Bu görüntüler ya kendiniz almis, ya da hazir görüntüler internetten kopyalanan olanlar olabilir.

Sonra vizyonlar yazmak, düsünmek, sadece kendi misyonumuzu ortaya koyan herhangi bir sorun bulundu bahsettigim sirket gibi, kolay bit. Asil sorun bu vizyonu kadar canli nasil, nasil ömrü vizyonu ile uyum içindedir. Aileniz hakkinda görüs varsa o her gece ofiste geç çalismak, gerçekten vizyon kadar yasiyoruz? Eger zinde ve saglikli olmak henüz bira içmek ve düzenli pizza yemek istiyorsaniz, size vizyon için dogru?

Size hayatinizin her alan için bir vizyona sahip bir ve daha sonra bu vizyonu göre yasamaya baslar, yapmaniz gereken bir sonraki sey hedefler yer almaktadir. Amaçlarini gerçeklestirmek için bir vizyon daha kolay. Bir örnek olarak saglik vizyon alirsak, o bir hedef ayda yaklasik 6 £ kaybetmek iyi saglik görüsünüzü ulasma yolunda büyük bir motivasyondur. Bir aile hedef aile faaliyetlerinde geçirmek için her hafta sonu en az 4 saat ayirmak olabilir.

Sizin vizyon ve hedefleri gözden geçirmek için her hafta zaman ayirin. Günlük eylemler vizyon ve amaçlari, ya da sizi götürüp uygun olup olmadigini düsünün. Size hedeflerinize daha ulasilabilir hale getirmek için yapabileceginiz ekstra bir sey bu hafta var mi? Gözden geçirme süreci çok önemlidir. Bu günlük yasamin telasli faaliyetlerinde yakalanmak çok kolay. Kolayca sizin için bakim olsa size çikolatali kek ekstra parça teklifi olarak, her zaman kalbinde sizin çikarlarinizi yok, arkadaslariniz veya aileniz talepleri ile karsi karsiya, özellikle hedeflerinize unutmak, ya da gitmek istediginiz olabilir oyun Cumartesi Eger çocuklar bowling almak için söz vermisti zaman.

Sizin vizyon pratik ve gerçeklesebilir olmalidir. En zor vizyon alanlardan biri manevi alandir. Bu vizyon Isa ya da Buda gibi olmak, ya da alti ay içinde aydinlanmaya ulasmak istediginiz söylemek çok kolay. Isa ya da Buda bir adam olabilir en yüksek temsil ediyorsa, o zaman muhtemelen onlar gibi olamaz. Sizin için mümkün olan ne sopa. Daha iyi bir insan olmak için ASPRE, empatik ve benzeri vererek, daha sevgi dolu olmak. Saglikli bir insan olmak isteyen, ancak bir agir, süper uyum ve bir çok yetenekli boksör olmadikça dünya agir siklet sampiyonlugu kazanmak için degil.

Vizyonlar sonra vizyonlarini gerçege yardimci olmak için hedefler belirlemek olan mutlu ve basarili bir yasam için anahtardir.