bosalma gecikme ve esiniz ile utanç verici durumlardan kaçinmak için nasil – erken bosalma

Erken samimi bir hareket ortasinda ejaculating böyle bir utanç. Orada basinizin üzerinden çalisan bin seyler vardir ve cinsel performansi kusurlu oldugunu. Eslerinin aslinda isinir daha önce bitirme Bu en sik erkeklerin kaygidir. Kadinlar hazir alabilir önce onlar tutku farkli düzeylerde getirilmesi gereken neyin farkli bir sekilde kablolu vardir. Bu zihin ile, bosalma gecikme ve ilk karsilamak için nasil bilmeli.

Bosalma geciktirmek için nasil en kolay yolu gerçek hareket önce serbest birakilmasini saglamak için oldugunu. Eger asiri heyecanli ve endiseli olmaz bu yüzden kabul tarihinden önce birkaç saat mastürbasyon. Bunun arkasindaki mantik ilk kiyasla ikinci bosalma aslinda çok daha uzun olmasidir. Artik kadin size deli gitmek için elinizde zaman var.

Bosalma geciktirmek için nasil baska bir yolu yalitimi anestezik spreyler kullanmak için, esiniz topikal anesteziye alerjik reaksiyonlar olabilir çünkü bu, tavsiye olmayabilir. Onu size olur kasinti istemem? Sadece penis üzerinde losyonlar püskürtme veya lathering, enjekte daha bosalma geciktirmek için nasil bir araç olarak dogal yollarla uygulama olsaydim daha iyi olurdu.

PE frenlemek için antidepresanlarin kullanimi bosalma geciktirmek için nasil bir yoludur. Bu kaygi ve siz söz yerine olmayabilir diger korkular düzeylerini düsürmek. Bu yana çok fazla endise etmeyin çalisin bu ilaç almak yaptiginizda, cinsel hareket ortasinda uykuya düsme sansi var. Erken bitirme daha korkutucu olamaz.

Bosalma geciktirmek için nasil aslinda yaraticiliginizi baglidir. Çok yakinda ilgili endiseler varsa, ilk oral zevk vererek hareket erteleme olabilir. Bu sekilde, ellerinizi veya agiz kullanarak esiniz tatmin olabilir. Sadece o lehine döner su anda hazir. Zaten bir kere atilir varsa size çok daha iyi performans çünkü Sadece teslim ol. Sizin ikinci kez çok daha iyi olurdu – degil seminal sivi miktari bu yana sizin için ve hissi ilk kez sirasinda çok daha yogun, ama onu tatmin için, o size daha fazla olacaktir.

Sizin bosalma geciktirmek için ve o bunun için size tesekkür edecek ögrenin.