basarinin anahtarlari – gerçekten onlar vardir

Film yildizlardan müjde sarkici için yaris bu insanlarin hayatta bulunan tuslari, sirlari veya ilkelerini kullanarak basarili olmak için nasil dünyaya anlatmak için açik. Genellikle bu anahtarlar ya da baska hiç kimse basarili olacak tek yol oldugu iddia vardir. Mali zenginlik yedi tuslari, daha güçlü bir yasam ya da daha huzurlu bir hayat için üç anahtar için on iki tuslari, bu basarinin anahtarlari özü vardir.

Ben Allah’a inandik otuz bes yillik uzun bir süre boyunca dua sorulan birçok soru var. O dönemin yaklasik yarisi için sordum sorulardan biri “basari budur.” Son birkaç yildir ben cevap kesinlikle emin haline gelmistir oldu. Bu basarili insanlarin ve sözde hayatini hayatini görüntüleme geldi “kaybedenler.” Bu yil uzun bir ara bulunan büyük sürpriz basari genellikle bir kisi ve biraz baska kullanan tanimi ile belirlenir bulgu oldu.

Basari bir kisinin kisisel bakis hatali ise o zaman bile onlarin oyun üstünde olanlar aslinda kaybedenler olabilir. Tersine kaybedenler olarak bu düsünce oldukça basarili olarak görülecektir. Hepsi ne anlama geliyor?

Isa Mesih Seytan tarafindan cazip zaman kendisine yapilan teklifler biri o zamanin hükümdari veya tüm bilinen dünyanin en yüksek kahyasi, Luke 4:5-6 yapilacak idi. Pek çok insan hiç bir teklif tür ragmen birçok çesitli sekillerde bunun için çalisacagiz yapilacaktir. Eski günlerden günümüze kadar Antiochos Epiphania, Sezar, Hitler, Saddam Hüseyin ve herhangi bir sekilde mümkün en üstüne tirmanmaya çalisirken digerleri gibi insanlar olmustur. Çok az insan hiç Seytan bu kralliklarin nereden sorusunu sormak duydum. Nasil o kimse onlari sunabilir ve ne dogru o birine vermek zorunda?

Teolojik mis lapa içinde bataga saplanmis almadan Seytan gerçekten kim oldugunu kisaca bir göz atalim, biz onun degil kim ile baslayacak. O, Allah’in mütevazi küçük bir dua kölelerinin yenmek için durdurulamaz korku ve dehset ile basini rears Hollywood’un çirkin degildir. O Dante’nin Inferno gibi Hades ustasi degil ama yerine o onun bas kurban. O soguk bir seytani kült içinde titillated ibadet dolu oda ile darbeler hayalet degil. Incil o hükümdari oldugunu söylemenin baska bir yoludur “kozmosun” hükümdari oldugunu söylüyor “ser dünya sistemi.” Bu dünyada her seyi içerir bu. Güç, söhret ve servet onun kural içindeki tüm tüm az bastan ve çagrilari söz degildir. O yüzyillardir insanlara bunlari vermektedir ve ikinci Mesih’in kadar sona ermeyecek.

Bazi zengin krali ben onlar hakkinda neler konustugunu hiçbir fikrim yok eminim basarilarinin sasirtici sirlarini anlatan bir talk-show göründügünde. Ben, kapi nerede bile bilmiyorum anahtar çok daha az bahse girerim. Filmde onurlu ya da kutsal bozulmus her sey var ve onun arkadaslari ve kim tarafindan alkis, bazi aktör simdi kendi basarinin anahtarlari ortaya istediginde biri için ben süpheli duyuyorum. Ben onlar hiç kendi ölüm ve kendi kisisel basari ile ilgisi oldugunu dirilis önce bilecek süpheli duyuyorum. Bu onlara verildi. Bu kez Mesih için sunulan ayni bir tarafindan verildi. Ve bir yüksek dag onu alarak Seytan, zaman bir anda O’na dünyanin bütün kralliklarini gösterdi. Ve ben bunu verecegim diledigini için ve Seytan ona dedi, bu güç sana verecegim dedi. Sen bu nedenle solgunluk bana ibadet, tüm senin olacaktir. Luke 4: 5-7

Masum sunulan tuslarin çogu, bu kadar mükemmel onlar üstüne gül hangi siparis düsünüyorum adimlardan birinin gururlu muhasebe baska bir sey degildir. Kendi gücü ile kendi ganimet ya da söhret hiçbiri var bu basit gerçegi görmesini gözlerini karsilamak için mükemmel bir pelerin insan gurur, onlara verildi. Eger basari gospel vaaz gitmeden önce bu basari kaynagi çikis için yapardi.

Dünyevi basari kaynagi nadiren bu dünyada sorgulanmaktadir. Tebesir bu dünyanin Allah için bir tane, o kaynagi olarak kendini ortaya niyeti yok. Erkekler genellikle yasamlarinin ya da çabalarinin ürünü basarisini ölçmek ve kaynak soru yok hemen hemen hiç. Onlar kaniti olarak kaynak ve ürün olarak kendilerini sadece düsünüyorum. Para ton yaparsaniz bunu elde etmek porno satmak bile basardik. Bir kralligin Vali veya cetvel iseniz olursa olsun size güç var nasil hüküm ya da umurumda degil ne kadar, basardik. Eger film dogru ve iyi ya da kutsal olan her seyi ihanet bile basari kanitlayan bir aktör olarak tüm dünyada bilinir ise.

Yine de basari için bir anahtar ariyor? Tanri verilen, çünkü bana bir anahtar sunuyoruz izin, bu anahtar için kredi alamaz. Ama bu anahtar her sey olmadan bile bir basarisizlik basarilari olarak kabul edilir yok. Bu Incil dedigi olan “David Temel.”

“… Bunlar o o, David en önemli indirdigi bu, dogru oldugunu, kutsal oldugunu söyle diyor openeth, ve hiç kimse shutteth ve shutteth ve hiç kimse openeth. Vahiy 03:07. ”
Ve David en önemli nedir? Bu Rab Isa Mesih’in yasami, ölümü ve dirilisi içinde inançtir. Eger elinde hayatinizi yer varsa Açikçasi basarili olamadik. Sen, kötü sagliksiz ve bilinmeyen ölebilir ama hayatta elinde ise yine basarili olacaktir. Basari budur!

Ben bir adim daha ileri gidecegiz. Hasta bile anahtari kilidini bu kapiyi göstermek, geri kalani size kalmis. Isa dedi ki … Ben kapiyi Zamani: Beni herhangi bir insanda girerseniz, o kaydedilmis olacaktir ve ve disari çikmak ve otlak bulmak zorundadir. John 10:09