basari olusturmak için nasil – gizli formül ortaya çikarmak

Macera ask bir sürü insan vardir. Riskli seylerden zevk insanlar var. Yeni seyler denemek için yeterince cesur olan baskalari da vardir. Diger insanlarin bunlari yapmak için korkuyorlar bile seyler yapmak mümkün bu yüzden bu insanlar güven ile sizma vardir. Zaten basari için bir formül var, çünkü bu insanlar eminiz.

Burada basari nasil olusturulacagi ile ilgili basit bir formüldür.

1. Hedef ne oldugunu tam olarak bilerek baslayin. Bu gerçekten istediginiz nedir? Macera seven insanlar hedeflerini biliyorum. Onlar onlar hakkinda özeldir. Sen onlar sadece onlar heyecan verici oldugunu düsünüyorum bir sey atilmak için böyle degildir düsünebilirsiniz. Gerçekte, net hedefler var. Örnegin doga sporlari yer alan insanlarin açik hedefler var. Sadece belirli bir süre için belirli bir görevi yapmak istiyorum.

2. Eger hedefe ulasmak için gereken becerileri uygulayin. Gerekli becerileri biliyorum ve zaten bunlari biliyorsaniz inceleyin. Bunu yaparsaniz, bunlari uygulama. Bu becerileri yoksa henüz bunlari ögrenmek için yollar bulmak.

3. Tarihleri ??ayarlayin. Bu ayak üzerinde tutmaya yardimci olacaktir. Bu tembeller engel olacaktir. Bu ayni zamanda ilerlemeyi izlemek yardimci olacaktir.

4. Uzmanlarindan ögrenin. Zaten oyunun ins ve çikislari biliyorum Bu uzmanlar zaten kapsamli egitim oldu. Ayrica yardim istemenizi büyük olacak kadar sorun giderme yapmak için egitilmistir.

Bu formül yapin ve kisa zamanda maceraci olmak için güven olacaktir. Sen yeni seyler denemek ve kendi basari olusturmak için cesareti olacak