basari çesitli biçimlerde gelir

Nesil, yillardir pazar yeri etkileyen olmustur nüfusunun büyük bir bölümü, yaslilar olmaya basladi. Onlar yasli gibi, nesil onlar tüm hayatlarini dogru çalisiyoruz basarisi için çalisiyoruz. Simdi yaslilar haline olanlar onlar aranan basari elde olabilir ya da kendi hedeflerine kisa düsmüs olabilir.

Dünyanin büyük ölçüde bir kisinin sahip para miktari ile basari ölçer, ama basari konusuna birçok yönleri vardir. Para önemli ve hayatta kesinlikle gerekli iken, basari gösteren hayatin diger parçalari vardir. Para miktari ömrü bir kalitesi elde etti kadar önemli degildir.

Insanlarin sahip olabilecegi en büyük basarisi kendi evlerinin duvarlari içinde olacagi söylenmistir. Ailelerin sahip olduklari ve arka çocuklarin hayatinda basarilarinin bir göstergesi olacaktir. Nasil bu çocuklarin disari çikarmak ne ve nasil hayat hakkinda ne düsünüyorsunuz? Onlar büyüdü olarak kendi yasamlarinda nasil yaptin? Ne tür aileler kendileri elde ettik? Bu sorularin cevaplari hayatta basari ya da basarisizlik bir ölçü gösterir.

Bazi aileler için, basari, lise bitirme ilaçlar kapali kalan ve hapisten tutmak anlamina gelebilir. Digerleri için, bir üniversite derecesi ve mesleki alanlarda anlamli kariyer ile birlikte ileri derece elde anlamina gelebilir.

Basari birinin ne derece doldurdugu veya elde olursa olsun, siki çalisma ve özveri alacaktir. Bu unsurlar bu dünyada basarili olmak için gereklidir. Çogu insan bir gümüs kasikla dogmus veya yasam lüks onlarin tur içine birakilir. Zengin dogmus ve ayricalik bir hayat yasamak bazi insanlar da kendi zenginlik ve ne kadar basarili olmak için hayatlarini yönetmek için dikkat çekmek için ögrenmek gerekir. Hayat kolay görünebilir ya da acimasiz görünebilir. Bu bir kisinin ayakkabi yürüme olmadan bireysel olarak geçer ne degerlendirmek zordur. Denemeler ve sorunlar herkes kusatilmis. Bir kisi nasil isleyecegini sorun basarisini belirler veya basarisizlik bir bu hayatta sahiptir.

Eger memnun degilseniz, size basarili. Iyi bir evlilik ve iyi arkadas varsa, basarili. Eger is ve hayat hakkinda iyi hissediyorum, sen basarili. Siki çalisma ve özveri herkes için yararli ve bir kisinin basarili olmaniza yardimci olabilir. Bir kisi basari elde etti ve baskalarina yardimci oldugu zaman, o daha basarili olur. O mutlu olur ve o amaç ve hayatinda basari bulur gibi daha doyurucu bir yasam vardir. Basari birçok alanda bulunabilir ve farkli anlamlara gelebilir.