-Ama don-t spor düsünen millet için workout_–etkin zaman yönetimi için zaman var

Hiçbirimiz gerçekten biz gerçekten gerek hayatta seyler yapmak için zaman var. Çim biçmek? Zaman yok. Oluklari temizlemek? Zaman yok. Egzersiz ve sekil almak ve daha uzun saglikli bir hayat yasamak için dogru beslenme? Zaman yok!

Bu bize çok biz gerçekten olmasi gerektigi hayatta seyler yapmadigi için bize izin verir diger insanlara ve kendimize hem verdigimiz bahane. Açikçasi o listede en önemli öge sekil alma ve saglikli bir kisi haline geliyor. Aslinda bunu yapmak için sadece 45 dakika bir gün bir taahhüt gerektirir. Eger gerçekten gerçekçi oldugunu ve gün boyunca yapmaniz her seyi bakarsaniz, ben dünyanin hemen hemen herkes kendi saglik ve fitness için son derece verimli bir seyler yapmak 45 dakika bulabildigim eminim.

Diyelim ki sadece günlük aktiviteleri ile baslar. Eger bir hafta ya da öylesine gün boyunca yapmak her sey bir listesini yapmak son derece aydinlatici olacaktir. Aslinda, büyük ihtimalle sadece bir veya iki kez dik utanç ve suçluluk disinda listesini yaptiktan sonra aliskanliklarinizi degistirmek için baslayacak. Eger gerçekten gün boyunca yaptiginiz her sey listelemek ve bu tür saglik ve fitness gibi daha üretken faaliyetleri üzerinde durulmasi gereken zaman bulmak son derece kolay olacak bunu elde ne kadar uzun süre eklerseniz. Zaman geçirmek ya da kendinizi eglendirmek için daha Örnegin, diger özel bir nedenle bir saat internette sörf? Bir zihin uyusturucu gerçeklik televizyon programinda 90 dakika izlerken ya da belirli bir sey hakkinda arkadaslari ile sohbet 20 dakika harciyorsunuz? Tüm bunlari günlük hayatta dikkat dagitici bazen günün monotonlugu kirmak için gerekli olan saglarken, hepsinin ortak bir yönü var: onlar verimsiz.

Sadece yogun bir 45 dakikalik egzersiz dahil etmek güne yeniden düzenleme verimli degil sadece bir faaliyet enjekte ederken normal is gününün can sikintisi ve monotonlugu kaldirmak yardimci olacaktir ama daha uzun ve saglikli bir yasam yol açabilir. Asagida size daha etkili bir zaman yönetmek ve bu egzersiz ve diyet odaklanarak olarak güne daha fazla üretken faaliyetleri eklemek için çalismaniza yardimci olmak için bir egzersiz olarak kullanabileceginiz hizli bir kontrol listesi.

“Gün boyunca yapmaniz her faaliyet bir listesini yapin ve (ister üretken ya da. Yemek degil, internette sörf, dis firçalama, uyku vb, HER SEY DAHIL) her biri tamamlamak için gereken süreyi

“Eger günlük aktivite içine eklemek istediginiz VERIMLI faaliyetlerin bir listesini ve her biri tamamlamak için alacak zaman olun. (Kisisel gelisim vb hakkinda bir kitap baslangiç, saglikli gida hazirlama, egzersiz)

“Yukaridaki üretim faaliyetlerinin her biri için vurmak istediginiz belirli hedefler listesi (fast food satin vs saglikli bir kahvalti ve ögle yemegi hazirlamak 10 £ kaybetmek, kitabinizda 20 sayfa her gün, vb okuyun)

Günlük plani olumsuz verimsiz olanlara göre daha olumlu üretken faaliyetleri içeren kadar üretken faaliyetleri tek tek eklerken “Son olarak, tek listenizden birinden verimsiz seyler takas.

Sadece liste takip basit içine bu degisiklikler parçalayarak size bu degisikliklerin hayatinizin normal bir parçasi haline getirmek ve bu nedenle olumlu faaliyetlerinden yararlanacak daha olasidir. Zaman yönetimi tüm kendinizi ve size gün boyunca yapmak tüm faaliyetleri harcamak zaman dürüst olmak ile ilgili. Dürüst olun, ve gerçekten zaman daha verimli yapmak istiyorsaniz, yukaridaki basit bir kontrol listesi oraya yardimci olabilir.

Günlük aktiviteleri listeleyin. Hedeflerinizi belirleyin. Bir GÜNLÜK, yapilacaklar listesi olun!