Tam bir zihin ya da bos bir yarasa var

Burada bir sey berbat için en hizli yoldur. Bunu yaparken ne yaptiginizi düsünün.

Ve burada tam tersi fikir ve performansini en üst bir sir degil. Zihin güven. Bunu yapmak için nasil bilir ne yapalim.

Ayakkabi sirketi alinti, “Just do it!”

Eger, oyunu kadar tee dans pistine disari adim, ya da umudu kapiyi çalmak gibi yapabileceginiz en etkili sey için ne kendinize hatirlatmak oldugunu! Ne olursa olsun yeterlilik mevcut düzeyi, iç diyalog ve “o”, yapmak ne olursa olsun göz ardi “bu.” Yüksek performans daha yapiyor ve daha az düsünme yatiyor.

Yogi Berra kez “Tam bir zihin bos bir yarasa oldugunu.” Dedi Zekâ ve bilgelik onun alisilmadik ifadeler için ünlü Yankee alici, neredeyse Zen-benzeri bir bakis açisi ile yüksek performans özünü yakalar.

Yapmak niyetinde düsünün ve onu iyi yaparsin nadiren olur. Yapmak ve düsünmek ve basari havai fisek sansinizi yok.

Örnegin, elinde gevsek tutun “, düsünürken meyilli kutusu ayakta düsünün. Sayisi unutmayin. Bas hareketsiz tutun. Çok siki yarasa tutmayin! Agirlik aktarin. Debriyaj çift etmeyin! Egri topu izleyin. Son anda kalça açin. In dirsek tutun “Bu berbat etmeyin!”

Bu sut atan tüm bu kendi beyni ile çalisan meyilli kutusu ayakta neye benzedigini hayal! Bir sürahi görmek için seviyor bakalim!

Iste tam eger zihin bosaltmak için tasarlanmis basit bir yoludur.

Derin nefes bir çift almak. Derin nefes otomatik olarak vücudu rahatlatir ve duygulari sabitliyor. Yapmaniz hakkinda ne ile ilgili olmayan bir sey ile bilinçli zihin dikkatini dagitmak.

Hayal olarak, güçlendirici bulmak müzik dinlemek. Bir favori saka ya da komedi gösterisi akla arayin. Size ilham ve dikkatinizi büyüler bir hikaye hatirliyorum.

Simdi vücut rahat ve zihin açik oldugunu, zihninizi sizin gözetim olmadan ne yaparsa yapsin yapalim. Sonuç olarak, bos bir yarasa aldi ve tam zihin feda etti.

Sen ne yapiyorsun, bir hit olarak eminiz.