sesler hakkinda ne kavga

Ne zaman kavga, bazi insanlar digerlerine bir veba gibi önlemek nerede, mücadele seviyorum dikkate alinarak, özellikle derin özelliklerini yansitabilir.

tarihçi:
Bu kesin bilgi ve kimin ne ve ne zaman yapildi yapti. Hatirliyorum Çogu insan sadece ortalama bir bellek var çünkü genellikle kazanirsiniz.

irrasyonel-duygusal:
Bu konuda gitmek yol çocukça olsa bile olmadigini fiziksel ya da duygusal da düsman tehdit ederek, avantaj elde, kazanan anlami daha önemlidir.

“Avukatim sizinle olacak”:
Sizin adiniza için mücadele özellikle zayiflik yansitan ve olasi bir kayip hissi, baskalarinin yardimi ile düsman sarkan, sen egitimli bireyler üzerinde yer yüksek açisindan tutarlidir.

pasif-agresif; sözsüz:
Hiçbir ödeme Eger sinir bozucu bulmak hangi kulak, kendinizi sakin ve neseli kisiligi olduguna inaniyorum. Ne gerçekten yapiyorsun sen komuta olabilir hangi ile ilgili oldugunu. Bu yüzden çileden çikardi Sizin düsman genellikle olur, o asagidaki seçer:
kendisi tarafindan sürtüsmeler kalmasi, ya da aptal vurmak.

fiziksel saldiri:
Kaybedecek cesaret ve aceleci oldugu için temelde kendi kuskularini için tüm digerleri suçlamak, çünkü bir sinir batik olmasinin yani sira, kimseye yenecek.

rasyonel-duygusal:
Birbirlerine çiglik tarafindan taraflarin daha sonra duygularini tamamlamayi. Taraflar entelektüel benzer ve tekrar kontrol alma yetenegine oldugunda, her iki tarafta kazanma mükemmel bir sans var.

rasyonel-nonemotive:
Eger düsman söyleyerek seviyorum, Önce onu sakinlestirici ile diger kontrol altina almak için kavga bir yol var “. Kizgin olmayin”, ve sik sik çünkü karakterin saf gücü kazanan sonunda, sizin ikna mantikli fikir tartismasi ile rakip.

söylenti monger:
Seyler çikarim olarak, tehdit. Eger yaninizda olasi bir kusur anlamda oldugunu görünce, sik no etrafinda baska bir, ya da sadece bu konuda yalan olabilir zaman “, size yanlis oldugunu hissediyorum” gibi, çogul konusmak. Kazanmak için bir grubun gücünü bireyin gücü daha güçlü oldugunu biliyoruz.

telefon çatisma:
Sizin düsman görmek kaçinmak, sizi asmak için yetenegine sahip komuta duygu, öfkeni ifade edebilir. Fiziksel olarak tehdit degil, sizin pozisyon ses ve hatta desibel yükseltmek olabilir.

üçüncü sahis:
Incinmekten bir komut dosyasi olan, bir üçüncü taraf sizin için kimse mücadele saglar. Getirdigi empati kazanma olmanizi saglar, hatta tamamen yanlis oldugunu bilmeli.

tehdit:
Ne olursa olsun gerçek mesaji ne, tehdit ederek adrenalin hareket hissetmek istiyorum. Eger elde olmayabilir ne arzu korkuyorlar. Sizin düsman da tehdit için ayaga kalkar zaman, baskalarinin muhtaç olmak genellikle tehdit yürütmek için arzu ya da enerji sahip degil, sen tehdit ediyor.

sözlü saldiri:
Gerçek kavga sözlü tüm kusurlari nisan rakibin saldirarak, tutarsizlik olasi bir kaybi algilama, entelektüel baslamis olsa da onun argüman saldiri mümkün degildir, çünkü, onun saldiri, o yenik olacagini umutluyuz .

çekilmesi:
Sükut altindir. Sizin uncommunicativeness zorluklar her türlü kaçinarak hakkinda getirilir. Eger kaynayan deli içinde olmasi ve süpheci bir yapiya sahip olsa da, en azindan dis, oldukça hos, büyüleyici kisilik olarak görülüyor.

notlar ve mektuplar yazma:
Sizin düsüncelerinizi not düsme ile, size çatisma daha fazla komutu olan hayal, yazili kelime yerine sözcük daha fazla itimat veren sayesinde. Projeksiyon ile notlarinizi okuma ile, rakibin dogrudan konustum olsaydi daha dikkat fazla ödeyecek varsayalim.