öz disiplin gelistirmek için nasil – – irade üzerinde siska ciltsiz kitap ve e-kitap

Biz irade ve öz disiplin konularinda bulabildigim her kitap veya makale okudum. Bu zorlu ekonomik zamanlarda, insanlarin sikinti ile basa çikmak nasil bir anlayis önemli oldugunu hissediyorum. Biz Irade üzerinde Skinny yazdim Bu nedenle – Öz-Disiplin gelistirin nasil. Bu esprili, resimli, benzersiz bir okuma deneyimi yaygin olarak övgü ve hem yorumcular, elestirmenler, uzmanlar ve düzenli günlük okuyuculari tarafindan övüldü.

Times birisi irade ve öz disiplin gelistirmek istedim, onlar pahali bir otobüs kiralama veya 300 arti sayfa, klinik uzmanlar tarafindan yazilmis tek bosluk kitap bir bolluk okumak zorunda olurdu edildi. Biz Skinny sizin için yapmis. Biz öz disiplin ve irade konularinda okumak için her seyi okumak ve kitap, Irade üzerinde Skinny okunmasi kolay içine yogunlasmis.

Burada sonucuna ne bir bakis oldugunu:

Irade ve öz disiplin tüm aklini nasil bir anlayis ile ilgilidir. Irade gerçekten sadece bir odak tezahürü ve burada odak gelistirmek için anlamak gerekir bes adim vardir:

1. Farkindalik – sizin düsüncelerinizi dinlemek gerekir stresli zamanlarda. Eger meydan duygu zaman tam olarak ne kafanizda oluyor?

2. En çok satan hiç basari hakkinda yazilmis kitaplar Napoleon Hill, Düsün ve Grow Rich baslikli bir – sey gibi düsünceler davranin. Bu kitap (kismen para ile ilgili) kafanizda içinde ve disinda hareket ettirilebilir somut nesneler olarak düsünce tedavisinde savunuyor.

3. Yigilmayi anlayin – Aklini gün boyunca düsünce ve dürtüleri ile bombardiman. Freud gibi zihin açiklanan “bir arena, uzlasmaz dürtülerin mücadele için zemin yuvarlanan bir tür.” Amaç olumlu düsüncelere hayat vermek ve olumsuz olanlari çikarmak için.

4. Sen düsüncelerinizi degildir – Birisi düsüncelerinizi isitme. Birinin sensin – düsünce olusumu ve düsünce isitme arasinda bir ayrim vardir. O boslugu kontrol. Eckhart Tolle yazdigi gibi: “. Bir düsünce dinlemek zaman, düsünce için bir tanik olarak kendinizi farkinda düsünce o zaman üzerindeki gücünü kaybeder.”

5. Egemen düsünceler – zihninizi sadece bir seferde bir baskin düsünce isleyebilir. Aklini (düsünceler seylerdir) karsi gelme egilimi ve olumlu bir baskin düsünce ile yerine disari çikartilmasi olarak, kafanizda neler olup bittigini kontrol. Dövüs sanatçisi, Bruce Lee, aslinda bir kagit parçasi üzerinde olumsuz düsünceler yazmak ve bu süreci vurgulamak atese olacaktir.

Irade kökü odak noktasi – olmasi gereken yerde zihninizi tutmak. Irade ve öz disiplin gelistirmek olanlar yüksek bir basari seviyesine ulasmak baglanmistir. Burada Storm Güç yazdigi bir yogi adli Eknath Easwaren gelen gibi bir alinti:

“Dikkatimizi nerede oldugunu canli … tam konsantrasyon herhangi bir alanda dahi sirri.”