Kayip Balik Nemo – bulma amaçli

2 çocuk olmasi beni bu büyük film görmenizi saglar. Geçen hafta Kayip Balik Nemo izledim. Ben sevdim. Birçok nedenden dolayi. Bir nedeni biri (Merlin, Nemo? S baba) amaç bulmak ve böyle bir radikal degisiklik yapmak nasil izlemek büyük olmasidir.
Bu arada ben de martilar bagirarak oynamak ister? Mine, Mine, Mine? Çocuklarimin önünde.

Sonra ertesi gün seninle paylasmak istiyorum Christain D. Larson tarafindan bir siir geldi:

Kendiniz için ya da kendi kisisel kazanç için sadece ise zaman akliniza nadiren gelismemis kisisel yasam sinirlamalari üzerinde yükselecek;

ancak bazi büyük amaci, bazi olaganüstü proje, tüm düsüncelerinizi mola sinirlari ilham zaman, zihninizi sinirlamalari asan; bilinç her yöne genisler;

ve yeni bir dünya, büyük bir dünya, harika bir dünyada kendinizi bulmak, uyuyan güçler, fakülte ve yeteneklerini canli olmak ve size hiç kendiniz olmak için hayal çok bir büyük adam olmak kendinizi kesfedin.?

Ve gerçekten bu sözleri inaniyorum. Bu amaç veya olaganüstü proje bulduktan sonra, hayatin ileri itmeli olacak. Tekrar ivme yaratmak zorunda kalmayacaksiniz. Neden olmasin? Eger rüya yasiyoruz çünkü.

Kez Birçok kisi bana gelip bana tekrar tekrar ayni soruyu sormak. Bu söz 30 ve 50 yas arasi, özellikle de. Beni gerçekten sürücüler Nedir? Amacim ne? S? Benim eski nedir?

Peki amaciniz bulmak MI? Bu olaganüstü proje?

Çok fazla detaya girmeden ben daha iyi amaç bulmak için nasil anlamaniza yardimci olabilir sizinle bazi ipuçlari paylasmak istiyorum. Ve her seyden önce bir sürü insan kendi gerçegi ile sinirli olan benim bakis açisiyla söyleyerek beni baslayalim. Onlar su anda nerede tutmak hikayeler yaptik.

Yani orada baslatmak isteyebilirsiniz. Sizin algilanan gerçeklik nasil? Mümkün oldugunu düsünüyor musunuz? Napoleon Hill keresinde söyle demisti:? Zihin gebe ve elde edebilirsiniz inanabilir ne olursa olsun?.

Onlar her seyi size sadece% 10 biliyorum biliyorum orada oldugunu söylüyorlar. Ve sonra baska bir 10% anlamadigim biliyor ve? S size seyler biliyorum.
Simdi burada? Anlasma var. Diger% 80 don? Mi degil? Bilmiyorum biliyorum. Nasil? Bu?

iste? s ucu no.1 zihninizi, bakis açinizi genisletmek
Neden bugün ve dün tüm büyük ustalari amaçli kendi yasam oldugunu? Nasil tüm zamanlarin en büyük zihinleri düsünüyorum ve inaniyorum ki? Nasil diger insanlarin düsünme ve inaniyor musunuz? Bakis nedir?

Ipucu no.2: hayal senin fakülte kullanarak bilinçsiz kullanmaya baslayin. Ve gözünüzde canlandirin.
Gözlerinizi kapatin ve sadece kendinize sormaniz gereken soru görsellestirmek? Benim amaci nedir? Bu olaganüstü proje? Nasil duymak, hissediyor, kokuyor, benziyor. Ve kendime kendime söyleyerek ne duyuyor musun?

No.3 Ipucu: çocukluk geri gidin ve size tüylerim diken diken verdigi ne kendinize sorun.
Ne konu gibi mi? Ana beceri ve yetenekleri nelerdir? Gerçekten ne yapmak ask mi?

No.4 Ipucu: zaman içinde ileriye gidin ve size geride birakmak istediginiz ne kendinize sorun?
Nasil hatirlanmak istersiniz? Sizin eski nedir?
Ve yine görsellestirmek ve hayal sizin fakülte kullanin.

Ipucu yok. 5: Kalbini dinle.
Gerçekten mutlu eder Nedir? Ne? S kalp söylüyorum?

Tüm kesmek için, ben amaciniz bulma konusunda sizinle biraz egzersiz paylasmak istiyorum.
Iste s ne yapmali?:

Kagit bos bir levha ve bir kalem disari 1.Take.
Üst 2.Write, Hayatta benim gerçek amaci nedir?
Basini içine açilan bir cevap (herhangi bir cevap) 3.Write. Ne farkeder? T tam bir cümle olmasi. Kisa bir ifade gayet iyi. Sorusu tekrar ederken sürece olabildigince için yapiyorum devam edin. Bazi insanlar için onlarin gözlerini kapattiginizda yardimci olur.
Eger aglatan cevap yazmak kadar adim 3 4.Repeat. Iyi bir göz atin. Bu muhtemelen amaci budur.