insanlar nasil yönetilecegi kült liderleri ögrenmek

Bir kült liderin karakter:

1. Görkemli hissediyor ve kendini begenmislik (örnegin, yalan noktasina basarilari ve yeteneklerini abartir orantili basarilari olmadan üstün olarak kabul edilmesi talep);

“Narsist sihirli düsünme egilimli. O seçilmis olma ‘ya da’ bir kader olan ‘açisindan kendini düsünüyor. … O Allah tarafindan mikro-yönetilen oldugunu, hayatinin bu önemli önemli olduguna inanmaktadir. Din narsist benzersiz hissetmenizi saglar, çünkü … Kisacasi, narsisizm ve din, birlikte iyi gider. ”

Ilham verici her seyi bilen, her yerde, begenilen, çok tartisilan, ve husu: “Tanri narsist hiç olmak istiyor her seyi. Tanri narsist islak rüya, onun nihai görkemli bir fantezidir. ”

Grant ve Jane Clarke ve Gregg Hake bizim bakanlik liderleri olarak bize ögrettigi merak edenler için, bana pek çok yerinde içine yikmak saglar. Hikaye bir yazi koymak için çok uzun.

Baslangiçta, Lloyd Arthur Meeker oldu. O Iowa bir Ortabati aile çocugu olarak dünyaya geldi, ama çok az Tanri onun için büyük planlari oldugunu biliyor muydunuz! Gerçekten, o bilmiyordu. O Büyük Buhran ve islerin zamaninda büyüdü hatta kisa bir süre (üç arada bir manevi sayidir) üçüncü kutsal okula baslayacakti adam için, bulmak zor. O vaat edilen topraklara girmeye çalisti zaman ilk Musa ile sona eriyor. Ikinci kutsal okul Isa dünyayi kurtarmak için çalisirken ile sona eriyor. Orada bu hikayeler ile hakkinda konusmak için çok, ama daha sonraki bir yazi paylasmak gerekir. Simdilik, en Lloyd odaklanalim.

Bu üç günlük süre için, o bu inanilmaz bas agrisi vardi gibi görünüyor. Ben, gerçekten, gerçekten kötü bas agrisi anlamina gelir. Onlari alamadim, bu yüzden ilgili olamaz. Her neyse, üçüncü gün (sayi üç mü?) Sonra, onun amaci bir vizyonu vardi. Burada oldugunu neden anladim. Simdi bu konuda düsünüyorum, ben de bu bas agrisi istiyorum düsünüyorum. Ben üç gün süren bir bas agrisi varsa belki, ben de benim amaç anlayacaksiniz. Bu kültleri katilmak zorunda beni kurtaracak! Sayin Meeker Bu amaçla insanin bilinci Tanri’nin olacak yürütmek ve geri oldugunu anladim. Hikaye bu adam Adem ve Havva döneminde düsmedi degil, bilincimizi düstü. , Görünmeyeni görünür, ve bir baglanti: Erkek üç bölümden (sayi üç tekrar var) olusabilir. Bu noktada Uranda adiyla gitmeye karar verdi Loloyd Arthur Meeker, bu baglanti baglanti için bir kelime yoktu belirlenir, bu yüzden o pneumaplasm çagirdi. Ben, bakanliginin tüm digerlerinden farklidir nerede bu sanirim. Baska hiçbir din bir pneumaplasm vardir. Ben en ne bu bir gerçek yapar sanirim! Insanin görünen kismi üzerinde yogunlasirken, bu üç bölümü (bkz., üç çok manevi IS) vardir. fiziksel, zihinsel ve ruhsal. Insanin görünen kismi da insanin bilinçli bir parçasi olarak adlandirilabilir. Adem Tanri görmezden ve Havva dinlemek (daha büyük bir hikayenin özetini oldugunu) ve elma yemeye karar zaman, insanin bilinçli bir parçasi “, dünyayi sarsan isirik” Ben arayacak “. Düstü” veya ” kisaca “lokma. Bu Uranda gelene kadar biz erkekler olarak bilmiyordum bir seydir. Biz insanin tüm düstü düsündüm. Bu bize sadece bir bölümünü düstü çünkü, biz anlamina gelir sanirim “onu almak.” Gerçekten emin degilim. Her neyse, Uranda bunu anladi ve kelime çikmak ve herkes biz Bite önce oldugu mükemmel bir devlet kadar çikabilir bildirmek için hayatta görevini yapti.

Evet, bu biz ögretildi budur. Bu, inanilan seydir. Bu demek daha var içeri Grant Clarke, Jane Clarke ve Gregg Hake inaniyoruz budur. Bu baska bir yazi olmasi gerekir.

====