hayatinda bir sonraki büyük adim atmis

You’Ll biliyorum – bir kitap, degisim is, degisim kariyer yazmak – bu hayatinda büyük bir adim atmak için zamani geldiginde. Darbe rasyonalize yok. Joseph Campbell’in tavsiye almak ve “sizin mutluluk izleyin.”

Bazen, bu almayi düsünen her adimda BÜYÜK gibi görünüyor. Herhangi bir karar önemsiz bulunmaktadir. Bir sey yapmak istiyorum, aniden, sen hareketsiz hissediyorum, ve, siz araciligiyla düsündüm, siz meshur kapisi altindadir. Bunu ya da olmamalidir mi? Bunu yapmak için dogru sey ya da bunu yapmak için dogru zaman olup olmadigini nasil anlarsiniz?

Orada bu soruya kolay bir cevap oldugunu ve kesinlikle hayatimda birçok kez karsi karsiya kalmislardir biridir. Eger is degistirmek ya da beklemek gerekir? O ev satin almak veya kiralamak için devam etmeli mi? Eger sans ya da güvenli oynamali mi? Herhangi bir önemli karar uygulayabileceginiz bir asit testi var mi? Bu sorunun cevabi “Hayir, yok.”, Bir Sey dogru hisseder bile, olacagi garantisi yoktur. Kelimesinin de bu “risk” ne demek.

Yazarlar Anne Milford ve Jennifer Gauvain, MSW, LCWW, Yanlis Guy Marry degil Nasil yazdigi gibi, bu gut anlatiyor anlamaya size kalmis. Iyi haber dogru cevap içinde yatiyor olmasidir. Bu var -. Ama sen dikkat VE bu duygulari hareket için gidiyoruz karar vermeniz gerekir “Diger bir deyisle, zaten biliyorum.

Insanlar bu kadar gürültü yapiyor bizim iç bilgelik kapatmak için, bildigimiz ne görmezden en sasirtici yetenegine sahip, pratik her sesi boguluyor. Ben yirmili yasindayken John Steinbeck Bizim Hosnutsuzluk Kis var okumak ve bu paragraf ile transfixed:

“Bu gelecek durulmasi için bir karar kenara koymak benim bir deneyim oldu. Sonra bir gün, eskrim sorun karsisinda zaman bir parça, ben zaten, tamamlanmis çözüldü ve karari almis bulduk … Bu da, sanki bu aklin karanlik ve issiz magaralar, bir yüzsüz jüri bir araya geldi ve karar verdi. ”

Ben bu sözleri hiç unutmadik. Aslinda, sik sik zaten bildiklerini ögrenmek için Derin benim kendi Jüri ile kontrol edin. Ben, konusmak o yazanlara güvenin, ve tavsiyesi üzerine hareket duyabiliyorum, ben her zaman dogru karar vermek. Bir eski bir deyim vardir, “Vücut asla yalan söylemez.” Bir hislerime veya mide olmayabilir, ama her yerde, gerçek ve mizaci vardi dogrudur.

Isin püf noktasi, tabii ki, isaretler için ayarlamak için ögrenmektir. Bu her kisi için farklidir. Bazilari için bu gögüste bir çarpinti, digerleri, midede batan bir hissi için. Baslangiçta, her zaman geçici oldugunu, bu yüzden dikkat etmeniz gerekiyor. Burada etkili oldugu bulunmustur olan bir tekniktir. Ben yapmak için bir karar var ve ben saskina hissediyorum, ben artik düsünemiyorum kadar da düsünüyorum. Sonra “Ben ne yapmaliyim?”, Kendime soruyorum ve üzerinde uyku. Bu sorunun cevabi her zaman bir sonraki sabaha kadar kendini ortaya olmayabilir, ama er ya da geç göstermektedir. Onu yapmak ya da yapmayin, siklikta basit, ama eylem dogru ders kadar süphe birakmaz.

Herkes derin bir jüri vardir. Senin tanimak için zaman olabilir.