geçmis yasam regresyon

Nasil beklenmedik Geçmis Yasam Regresyon büyük ölçüde benim hayatimi degistirdi ve benim de is maas artirdi.

Geçmis Yasam Regresyon ve Is geçen yil olasi arkadaslari gibi görünüyor ama oldukça tuhaf bir deneyim takip edebilir kendimi farkli hissediyorum, farkli giyinme ve, sasirtici, hem de farkli para kazanmak bulundu.

Ben tedavi kanepede rahatlatici yatiyordu gibi, bazi garip görüntüleri aklima geldi, kimse bana sahip oldu bazi kisisel sorunlar üzerinde ve oturumlarin birinde sirasinda yardimci olmak için görmeye ediyorum. Mutlu bir aile kökenli genç bir adam olarak basladigi, ben Knights ‘Çirak bir tür olarak hayatta ortaya koyan’ kendimi gördüm ‘.

Ben tam tarihi emin degilim ama ‘ortaçag’ dönemi uygun görünüyordu. Her neyse, ben ömrü boyunca önünü takip Bu diger büyüdügü gibi sonunda savas onun / benim ölümü tanik kadar ‘ben’, ilerledi ve yavas yavas yolunu kaybetti.

Ben yer kazanmak için burada bazi ayrintilari atlayarak ediyorum, ama bu ‘hayat’ sonunda aslinda ‘geç’ geri sonra onun / benim eylemleri üzerinde suçluluk ve pismanlik duygulari hissettim. Hissettim ve bu duygulari serbest olarak, aslinda çok benim simdiki hayattan gitti görünüyor.

Bu noktaya kadar ise siyah bir takim elbise ediyorum ama yakinda bu regresyon deneyim sonra, ben sadece daha fazla giymek degil – bu iddiali, fantezi elbise gibi ve gereksiz görünüyordu – bu yüzden daha rahat elbise basladi – hatta kot, ülkenin muhtemelen en akilli ve en prestijli yerde çalisma.

Sakin, rahat ve her zamankinden daha fazla rahat – – ama ayni zamanda mücadele (savas?) Vazgeçmek hakkinda fikir aslinda mantikli ve son olarak da batmaya basladi ama aniden gerçekten serin hissettim. Yani benim is çok güzel bir destek aldi ve hemen hemen beklenemez orada burada birkaç inisler ve çikislar, için izin, o günden bu yana bu sekilde devam etmistir.

Ben zirh benim (siyah) takim artik gerekli olabilir mi? Ben nihayet mücadele ve hayatimda mücadele vazgeçmis olabilir mi? Ben nihayet yüz yil önce birkaç ögrenmek için mücadele ediyorum bir ders istiyorum olabilir mi?

Kim bilir? Sadece yapti – Tek bildigim bu deneyimi sonra farkli hissettim ve gerçekten gerçeklesmesi için bir sey ‘yapmak’ gerek yoktu olmasidir.

Ama bu Geçmis Yasam Regresyon alaninda nadir degildir. Birçok kisi Brian Weiss en ‘Many Lives, birçok Masters’ da okudum olabilir, bu tür deneyimler sonrasinda hayatlarinin önemli degisiklikler yasayabilirsiniz, ama çogu insan farkinda olmayan bir Geçmis Yasam Regresyon aslinda elde etmek oldukça kolay olmasidir ve hiçbir yerde çogu insan hayal ne kadar korkutucu kadar yakin.

Bir süre önce ben simdiye kadar harika sonuçlar üretti bir CD / indirilebilir regresyon üretti. Web sitesinde bakarsaniz, aniden yillardir hakkinda yazmaya çalisiyorum olmustu karakter, bir geçmis yasam aslinda kendini oldugunu fark bir yazar, biri önde gelen örneklerinden, bir çift görürsünüz.

Eger bir Geçmis Yasam içinde kim bulmak ilgileniyorsaniz – ya hayatin sorulardan bazilari, ya da sadece eglenceli bir parça olarak cevap olarak, ben son derece tavsiye ederim. Sen gönülden inanmak ve daha sonra istediginiz gibi sizin kadar analiz edebilir yok – ama genellikle en azindan, bu hayatinin geri kalani için hatirlayacagim bir büyüleyici bir deneyim var.