Eger ünlü olmak için bir sahne adi nasil kullanabileceginizi

Ben bu sektörde isteyen aktörler çok sayida ve çok az basarili olanlar düsünebilirsiniz baslamak için. Böyle bir durumda, ünlü olmak için sanat olaganüstü olmalidir. Bu zor, çalisan düzgün egitimli ve deneyimli, çaliskan olmasini gerektirir. Buna ek olarak, etkileyici bir sahne ismi de harikalar yaratiyor.

Sahne isimleri kabul eylemi çaglar boyunca gelismistir. Sahne isimleri kendileri birçok nedenden dolayi yakin tutulur. Bazi ugruna sahne isimleri istihdam var da bir gerçek isimleri baska ünlü bir kisilik benzer geliyordu çünkü farkli bir kimlik digerleri benimseyerek yapmis. Yine bazilari kendi çekicilik gelistirmek ve kendilerini daha unutulmaz yapmak için yapmis. Bir örnek aslinda Ray Robinson olarak adlandirilan Ray Charles, yapilmis ama kim Sugar Ray Robinson adli bir boksör zaten vardi, çünkü bir takma benimsemeye bulunabilmektedir.

Birçok-bir-zaman insanlar isimlerini kullanmak bilinmektedir ki ses daha fazla Ingilizce ya da büyük bir ölçüde anglicized vardir. Daha önce, Amerikan Vaudeville çaginda diger ülkelerden göç eden birçok kisinin göçmen kimliklerini gizlemek için takma kullanilan. Böylece, müzik büyük Robert Zimmerman Bob Dylan olarak herkes bilinmektedir ve müzik grubu Queen vokalist Farrokh Bulsara yol halk Freddie Mercury olarak bilinir. Yetenekli Mel Brooks aslinda Melvin Kaminsky ve hatta Woody Allen Allen Stewart Königsberg onun adini degistirdi. Florencia Bisenta de Casillas Martinez Cardona da Vicky Carr için onun degistirdi. Rus Balerinler fazlasiyla zaman hayran bu yana arada, birçok bale sanatçilari ayni Amerikan Vaudeville dönemde etrafinda daha fazla Rus-sondaj isimleri kabul etti.

Yukaridaki bir hareket, insanlar kendi adlarina oldukça eksantrik seyler yapmak görülmüstür. Alin örnegin güresçiler Jesse Vücut Ventura ve Tony Tiger kelimenin sözlerine ekledi. Yine bazilari onlari daha çekici yapmak için kendi adlarina cazip sartlar eklemek için basardi. Bu nedenle Steven Demetri Georgiou Cat Stevens oldu, Courtney Michelle Harrison Judy Cohen Suyu oldu Courtney Love, oldu Newton ve Eleanora Fagan Gough Billie Holiday oldu ve liste devam etti. Aslinda Sean John Combs dogdu Cordazer Calvin Broadus ve P. Diddy, kim, Snoop Dogg hip-hop sanatçilari tarafindan kullanilan alisilmadik isimleri bu yüzey ekle. Ice-T, dogumlu Tracy Iligi ve Biggie alisilmadik isimler adobted var digerleri.

Eger gerçek adi için yasal bir degisiklik yapmak zorunda degilsiniz. Olsa da, basit ve etkili bir islemdir. Ayrica yasal olarak isimlerini daha sonra kariyer üzerinde degisti bazi ünlülerin isaret sürebilir. Ya da sahne adiyla kendi gerçek adini degistirmek yapmadim olanlardan isaret almak. Bu size tamamen kalmistir. Simdi git ve etkileyici bir sahne ismi seçmek, ama bir sey unutulmaz emin olun. Bu sizin sanat konsantre çok önemlidir önem tasimaktadir. Sizin sahne adi sadece fark alacak, böylece daha iyi yetenekleri ile yedeklemek mümkün.

Bunu nasil baktiginiza olursa olsun, bu konu hakkinda kapsamli bir bilgiye sahip size yarar saglayacak.