Eger basarili bir hayat sürmek yardimci olacak ipuçlari

Biz dogru ve yanlis arasindaki farki biliyor ki, bizim yasam nasil bilerek, ve nasil basarili yasam için hareket etmelidir büyütüldügü inanmak egilimindedir. Birçok insan yanlis yolda oldugunu, ancak, açiktir. Bunlar unutulmus, ya da gerçekten basarili olmak için gerekenlere, anladim hiç.

Asagidaki ipuçlari dogru yolu animsatmasi yardimci olmak için tasarlanmistir. Onlar, bir is kurma baskalari ile iliskileri en iyi sekilde yararlanmak, ya da sadece mutlu bir doyurucu bir yasam lider olsun, hayatinizin her alaninda size yardimci olacaktir.

1. Her zaman kalp mutluluk yol açacaktir söyler bir sey takip unutmayin. Dogru hareket olumlu bir sey var, aksi halde, olumsuz seyler kaçinarak hayatinizi yöneten güç olacaktir. Hepimiz bir rüya var. Her zaman bu hayali gerçeklestirmek için çalisiyoruz.

2. Arzularini gerçege dönüstürmek için olumlu yollarini arayin. Diger insanlarin sizin için hayat tanimlamak izin vermeyin. Bu istediginiz sonuçlari elde asla. Bu onlarin degil, senin hayatin.

3. Sizin inançlari ne oldugunu anlamak ve bunlari inaniyorum anliyorum. Sizin degerler ne oldugunu biliyorum. Malcolm X bir kez “bir sey için durmak yok ise, herhangi bir sey için düsecek” dedi. SIZIN YASAM’S IS KESFETMEK kitap, okursaniz – NASIL KENDI IS START, sizin inanç sizin yasam nasil belirleyecek ögreneceksiniz.

4. Farkli seçim yaparak su an bulundugunuz noktayi degistirebilirsiniz biliyoruz. Sizin mevcut kosullar, geçmiste alinan kararlarin sonucudur. Su anda farkli seçenekler yapmaya baslamak, kendinizi daha iyi bir gelecek yaratacak.

5. Eger simdi ne daha fazla olabilir inaniyoruz. Potansiyel çok büyük miktarda var ve bunu en iyi sekilde istediginiz karar biliyorum. Kaydetti yazar Bo Bennet oldugunu, “Her insan, büyüklük potansiyeline sahiptir” ama kendileri tam bir hayat yasamak için izin vermedigini söyledi. O, “insanlar hak daha azina razi” inaniyor.

6. Sevgi ile kendi kendinizi tedavi için zaman ayirin. Vücut, zihin ve ruhu terbiye – bunu hak çünkü. , Iyi yiyeceklere vücudun egzersiz, iyi bir gece uykusu almak, ve her zaman nazik kendinizi düsünün. Siz de muamele görmeyi hak.

7. Büyük bilgelik yol açacaktir hayatta seyler aramak. Hayat her gün ders ögretecek, ama onlara bakmak sadece. Karsilasabileceginiz her duruma bir kisi olarak büyümeye yardimci olabilir. Birçok kisi kendi durum asla degismeyecek merak sonra gün sonra ayni hatalari gün yapmaya devam ve olacaktir.

8. Son olarak, onun sonuna kadar hayatinin her ani yasiyor. Olumsuz seyler gidin ve beden, zihin ve ruh beslemek olsun. Eger verildi harika bir hayat kutlayin.